Wpis z mikrobloga

Trochę się zainspirowałem @Dejdwid96 i też spróbowałem WILDa więc zaczęło się po przebudzeniu ze snu, przyjąłem pozycję ręce i nogi rozłożone najpierw liczenie co 3 (gdy się nie udawało zaczynałem od nowa) potem co 1 (tak jak poprzednio pomyłka = reset) potem zacząłem się koncentrować na częściach ciała i je wyłączać i znowu liczyć zacząłem widzieć najpierw jakieś białe plamy potem obrazy po pewnym czasie ciało było już całkowicie zrelaksowane ale nie czułem że to komfortowa pozycja więc przerwałem, mogłem podczas tego ruszać palcami więc nie sądzę że to był już paraliż (gdzie całe ciało jest zablokowane) ale ciało się przygotowało, na pewno będę próbował jeszcze, to pokazuje że warto próbować po przebudzeniu i technika "pozycji orła" (na plecach rozłożone kończyny) może przynieść paraliż

#sen #sny #swiadomysen #swiadomesnienie #ld #luciddream
  • 2
@billuscher: Mega się cieszę że mogłem kogoś zainspirować! Co do niekomfortowej pozycji, to ciało które chcę spać, robi różne rzeczy żeby zweryfikować czy aby na pewno umysł już śpi. Poczynając od mrowienia, dyskomfortu pozycji, kończąc na skurczach. Chodzi o to aby nie reagować na te "rzeczy". W pozycji orła, często ciało chcę aby nogi były w pozycji noga na nogę, złączone w miejscu kostek, to też częsty sygnał dla ciała, że
@Dejdwid96: Te 100 dni LD to świetna inicjatywa, możliwe że to właśnie było związane z powolnym przechodzeniem w stan snu, ciało może się wtedy czuć jakby się zginało, u mnie weryfikuje swędzeniem ale staram się je jakoś przezwyciężyć, raz się udało bardziej wejść w sen ale się przestraszyłem że się pojawi nacisk na klatkę