Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głosuję następująco w #wybory:

- jedynka #trzeciadroga do Sejmu (największa zgodność poglądów + jedyna odpowiedź na pytania SCHM i najmniej antymęski program: https://schm.org.pl/blog/podsumowanie-program%C3%B3w-wyborczych); rekomendacje https://pogonimypis.pl ciągle się zmieniają, teraz jest to #koalicjaobywatelska w moim regionie, ale KO znacznie bardziej nie lubię - zakładam, że TD będzie nadal na plus,

- nieważny do Senatu (mam #lewica w ramach paktu senackiego - odpada za systemową mizandrię i dziesiątki głupich rozwiązań, czy tu głos na #konfederacja groziłby problemami w stylu szkodliwej koalicji z #pis ?),

- nie wiem, co mam zrobić z #referendum. Z jednej strony to oczywiście farsa z tendencyjnymi pytaniami, z drugiej - jeśli ma być wiążące lub wywierające presję na władzę - to chyba dobrze mieć w nim udział, a wielu odradzających to kręgi Watchdoga z 2023 czy OKO Press, którym nie ufam. Chcę sprawnego zarządzania, rozwoju polskiego kapitału i tego, by korzystali z niego przeciętni Polacy, równego wieku emerytalnego (najlepiej w okolicach 63-65 roku życia), nie chcę imigrantów poza tymi świetnie sprawdzonymi i o szczególnie wysokich, pożądanych kwalifikacjach.

Generalnie mam centrowe poglądy + promęskie stanowisko.

#polityka #pytanie #neuropa #4konserwy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głosuję następująco w #wybory:

- jedynka #tr...
źródło: 1151600445892

Jak postąpić wobec referendum w moich okolicznościach?

  • Nie brać karty 76.3% (29)
  • Głosować tak/tak/nie/nie 23.7% (9)
  • Inna decyzja (komentarz) 0% (0)

Oddanych głosów: 38

  • 3
@mirko_anonim
1. Głos na TD zawsze dobry ze względu na próg 8%

2. W którym okręgu jesteś? Jeżeli to jest okręg, gdzie PiS ma szansę wygrać, to nie głosując na Lewicę możesz pomóc wprowadzić pisiora do senatu. Ale to już twoja decyzja czy zacisniesz zęby czy nie

3. Jeśli chcesz zrównania wieki emerytalnego, to głosując TAK w tym pytaniu pomagasz ludziom głosujących na NIE. Opcja NIE i tak wygra, a jeśli przez