Wpis z mikrobloga

A co to ja widzę na wykopie. 2 wpisy, jeden za drugim, od "zupełnie losowych" wykopków rozpamietujące wybory prezydenckie. Mianowicie zarzut że Trzaskowski to całkiem przegrał przez Bosaka.

Ja myślałem że płatne trolle to taki mit z Rosji tylko. Ale widocznie Lewica też ma. Chłopaki, przyjęliście te same zlecenie na raz. @LubiePieski @Kryspin013

Wasi idole to "dziennikarze" TVN i TVP?

#bekazlewakow #konfederacja #polityka
  • 12
@Lonceg21: nie gadaj, że kryspin nadal przeżywa tamte wybory prezydenckie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@siadatajta: widzę, że rozumowanie polityczne na grubo. Rozumiem, że temat wyborów się zamyka z ogłoszeniem wyników tychże?
Fakt, że przez następne 5 lat kadencję będzie miał człowiek, którego społeczeństwo wówczas wybrało już jest zdarzeniem niezależnym? I to najważniejszy urząd, jedyny który może wetować ustawy sejmu?

I wy się uważacie za tych bardziej świadomych politycznie?
A co to ja widzę na wykopie. 2 wpisy, jeden za drugim, od "zupełnie losowych" wykopków rozpamietujące wybory prezydenckie. Mianowicie zarzut że Trzaskowski to całkiem przegrał przez Bosaka

@Lonceg21: Wy to naprawdę macie pamięć złotej rybki XDDDD
#mimowszystkoduda, czołowi kuce chwalący się głosem na niego w drugiej turze, ale dzisiaj oczywiście dwięci kuce o niczym nie wiedzą i żadnego pomagania kandydatowi pisu nie było XDDDD
@siadatajta: to Ty napisałeś, że ktoś przeżywa tamte wybory. Tamten wybór jest wciąż aktualny i ma konsekwencje dzisiaj. Np. Duda wygłaszający orędzie, bo Grodzki będzie wygłaszał swoje.

Skąd więc Twoje zdziwienie, że ktoś tamte wybory wciąż przeżywa? Wycofujesz się ze swoich słów czy miałeś na myśli coś innego?
@z_lekka_poirytowany: moje zdziwienie wynika z tego, że po raz pierwszy zabiłem kryspina własnie podczas dyskusji o #wpierwszejnabosakawdrugiejnadude już bardzo dawno temu, a mimo to on nadal powiela te same #!$%@? i cierpi na kompletne wyparcie. W dodatku jeszcze jakis czas temu wyszło badanie które dzieliło wybor elektoratu konfederacji podczas drugiej tury na idealne 3 części xd (Duda; Trzaskowski; Głos nieważny/nie głosowałem)
@z_lekka_poirytowany: moje zdziwienie wynika z tego, że po raz pierwszy zabiłem kryspina własnie podczas dyskusji o #wpierwszejnabosakawdrugiejnadude już bardzo dawno temu, a mimo to on nadal powiela te same #!$%@? i cierpi na kompletne wyparcie. W dodatku jeszcze jakis czas temu wyszło badanie które dzieliło wybor elektoratu konfederacji podczas drugiej tury na idealne 3 części xd (Duda; Trzaskowski; Głos nieważny/nie głosowałem)


@siadatajta: iks #!$%@? de XD