Wpis z mikrobloga

Często widzę na tagu, że chłopy chcą głosować na konfederację i powód jest taki, że niby Julki będą mieć ból dupy

Prawda jest taka, że dupa ich poboli przez max kilkanaście minut, a później znowu wrócą one do swojego julkowego życia.

Prawdziwie dupa zacznie boleć (dosłownie i w przenośni) przegrywow i chłopów ze wsi, którzy będą zmuszeni przez konfederatow brać udział w obowiązkowej służbie wojskowej, której konfederaci są wielkimi fanami (oczywiście wojsko tylko dla facetów, bo konfa to partia kukoldow), no i chyba nie musze mówić, że oskarki z bogatymi rodzicami z łatwością unikną służby wojskowej tak jak to bylo za PRL.

Kolejna rzeczą, która sprawia, że przegrywy głosujące na konfe to jak kurczaki wspierające KFC, są ogłaszane przez nich znaczące obniżki podatków i cięcie socjalu oraz zniesienie NFZ, na czym najbardziej ucierpią przegrywy i huopy ze wsi, a najbardziej oczywiście skorzystają Oskarki deweloperskie z warszafffki.
Takie zmiany sprawia, że owe oskarki będą jeszcze bogatsze, a chłopy jeszcze biedniejsze, bardziej schorowane i pracujące w gorszych warunkach. No i oczywiście nie dajcie się nabrać, że jak konfa zmniejszy podatki to wy nagle będziecie bogaci bo beka xD

Konfederaci to też jak już wcześniej wspomniałem partia kukoldow, sa oni za tradycyjnym modelem rodziny gdzie mężczyzna zapiehdalna na #p0lka a ona sobie leży i pachnie w domu, ignorują oni problemy psychiczne mężczyzn nazywając ich słabeuszami, gardza bycie #neet i ogólnie nienawidzą nieporadnymi facetami, którymi przegrywy często są.

Podsumowując: Konfederacja to najgorsza partia dla przegrywow, Julki nie będą mieć bólu dupy przez 5 minut, a przegrywy będą mieć ból dupy jak się sebkowi z koszarow się zachce ten teges pod kołderką. Gardza oni biednymi, nieporadnymi i chorymi przegrywami, traktują grube p0lki jak księżniczki i premiuja oni oskarkow, którzy odziedziczyli majtek i firmę po ojcu.
#przegryw #neuropa #bekazkonfederacji #bekazkonfy #polityka #p0lka
  • 16
  • Odpowiedz
@Amicia: normalnie mordo jak konfa zrobi 3 wynik w wyborach to wszyscy z tagu idziemy w kamasze, zaufaj mi mordo XDDDDD wcale was dupa nie boli że nie będziecie mogli robić skrobanek i opłacać sobie akademiki z pieniędzy chłopów #!$%@?ących w kołchozach XD weź ty się więcej nie pokazuj na tagu oski bo sie ośmieszasz
  • Odpowiedz
@Amicia: to po co były te marsze i #!$%@? w kampanii cały czas o skrobankach jak mogą sobie zrobić za granicą? dla julek mordowanie dzieci jest najważniejszym postulatem w tych wyborach i my im na to nie pozwolimy
  • Odpowiedz
  • 1
@blaszanydrwal_: bo wygodniej im zrobić skrobanki u siebie, ale nic ich nie powstrzymuje od zrobienia tego za granicą. Nawet imperator kaczor powiedział, że moga sobie zrobić za granicą
  • Odpowiedz
@Amicia:

są ogłaszane przez nich znaczące obniżki podatków i cięcie socjalu oraz zniesienie NFZ,

Nikt nie chce znosić NFZ.

No i oczywiście nie dajcie się nabrać, że jak konfa zmniejszy podatki to wy nagle będziecie bogaci bo beka xD

Ktoś w ogóle miałby się na coś takiego nabrać? Nikt nie oczekuje, że się gwałtownie wzbogaci. Obserwuję jak moje zarobki są coraz mniej warte w ostatnich 3 latach, pomimo podwyżek i to
  • Odpowiedz
@Amicia: to w końcu kamasze dla chłopów czy odebranie prawa kobietom?

Konfederaci to też jak już wcześniej wspomniałem partia kukoldow


Jeszcze nie tak dawno Sośnierz był krytykowany za to, że strzelałby do, uwaga, KOBIET tak samo jak do mężczyzn nielegalnie przekraczających granice i nie reagujących na ostrzeżenia.

Naczelny KUKOLD Konfederacji:
ajron_men - @Amicia: to w końcu kamasze dla chłopów czy odebranie prawa kobietom?
 Ko...
  • Odpowiedz
  • 0
jak mam iść w kamasze a oski ze mną to chyba wole tak,


@PochlaniaczChleba: xddd, rzecz jest właśnie w tym, że oskarki nie pójdą do wojska bo się wymigaja jakoś dzięki swoim bogatym rodzicom tak jak za PRL. Tylko zwykle szare przegrywy i Sebastiany pójdą do woja
  • Odpowiedz