Wpis z mikrobloga

To jest właśnie wolność mediów że taki Kraśko może sobie robić taki wywiad i jak się to publiczności nie spodoba to przestaną ich oglądać i stacja upadnie. Czemu idioci porównujecie TVN z TVP jak jedno to komercyjna stacja a drugie to utrzymywany z podatków nas wszystkich twór? Porównajcie sobie TVN z Trwam albo TV Republiką jak wygląda u nich propaganda.

Jak czytam wpisy konfederatów że TVN to gorsza propaganda niż TVP to wiem że się niczym nie różnicie od starych bab co oglądają Trwam i głosują na PiS, takie same klapki na oczach, tylko idole inni.

#bekazpisu #tvpis #konfederacja #tvn #polityka
  • 23
@Greg36: Kraśko to jest taki sam typ osoby co Holecka i ci dziennikarze z TVP zreszta jak pracował w TVP to był tak samo stronniczy jak obecni dziennikarze TVP po prostu on trzymał się z PO a nie z PISem. Chłop jeździ bez prawa jazdy, nie płaci podatków, a potem śmie kogoś pouczać i patrzeć na kogoś z jakąś moralną wyższością i mówić co jest złe a co dobre. Porównuje TVN
@Greg36: No taka to właśnie wolnościowa partia z Konfederacji. Wolność słowa i własność prywatna jest dobra tylko wtedy gdy jest zgodna z interesem partii. Jak ktoś myśli że coś w tym kraju się diametralnie zmieni gdy wymrze stare pokolenie to środowisko lolnościowców jest doskonałym argumentem że za kilkadziesiąt lat bedzie tutaj podobna sowiecka dzicz ogłupiona przez partię.
Czemu idioci porównujecie TVN z TVP jak jedno to komercyjna stacja a drugie to utrzymywany z podatków nas wszystkich twór?


@Greg36: A nie, jak nie płacę bezpośrenio na tvn, to takie pokraśki mogą mnie w #!$%@? robić. #!$%@?, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze, jak przeciętny wykopek przywala dziennikarzynom na manipulacje tylko dlatego, że jest prywatna.
@Greg36: TVN to taka sama propaganda i to są fakty, porównaj sobie dwa wywiady Mentzena w Polsacie z Rymanowskim a wczorajszy w TVN z Kraśko . Kraśko mu nawet do słowa nie dał dojść i skończył wcześniej wywiad bo mówił niewygodne rzeczy,faktycznie to jest wolność słowa o którą walczy opozycja a Ty jesteś debilem pisząc taki wpis.
jak się to publiczności nie spodoba to przestaną ich oglądać i stacja upadnie.


@Greg36: Dokładnie. 1. Każdy może sobie założyć ogólnopolską telewizję. 2. To przecież nie jest tak że jest jakieś ograniczone pasmo przesyłu i ono jest dobrem wspólnym więc ktoś kto je zajmuje powinien robić to na zasadach służących ogółowi.
A nie, czekaj...
@Greg36:
"wiem że się niczym nie różnicie od starych bab co oglądają Trwam i głosują na PiS"
Różnią się. Konfabulacja liże się z narodowcami/kibolami/osiedlowymi sebiksami którzy spuszczą ci #!$%@? jak podniesiesz renkie na wielką polskie narodową, albo puszczą ci z dymem mieszkanie gdy wywiesisz zbyt kolorową flagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
  • 0
Za TVN też płacisz.


@kamil150794: Ustawa budżetowa na obecny rok: https://www.gov.pl/web/finanse/ustawa-2023 Art. 8.4

przekazania, na wniosek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, jednostkom publicznej radiofonii [...] 2 700 000 tys. zł, z przeznaczeniem na realizację przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji misji publicznej


Te pieniądze na niesienie "misji publicznej" przez TVN też są tam gdzieś zapisane? Czy chodzi ci o jakieś granty z PISF na filmy robione z udziałem TVN?
  • 0
Ale Was dupa boli, że teraz wyśmiewając innych za poglądy, próbujecie robić fikołki by odwrócić pajacerkę jaką odwalił ten dzban kraśko.


@molbidenowyMarian: Krytykujcie TVN ile chcecie, bojkotujcie, pokazujcie ich manipulacje, ale porównywanie ich do telewizji publicznej za której propagandę ja i wszyscy inni Polacy jesteśmy zmuszeni płacić haracz, jest poza granicami logiki.