Wpis z mikrobloga

Krasko mowi, ze mozna zbombardowac blok mieszkalny z cywiliami jesli obok stoi wyrzutnia rakiet, tak?

Ale nie wolno sluzbie granicznej uzyc broni jesli ktos nielegalnie przekracza granice, bo to sa ludzie i zycie jest najwazniejsze?


@yhbgrobdoivbvwamsv: bo to zależy kto strzela. Jak żymianin do goja to można, jak inaczej to trzeba patrzeć, czy strzela murzyn do białego (dobrze) a jak biały do nielegalnego najeźdźcy to źle.
@yhbgrobdoivbvwamsv przecież od dawna wiadome, że TVN to poziom nie wiele lepszy, jak nie taki sam jak TVP. Różnica jest tylko za czyja kasę.
Ja nie zwykłem oglądać TV, ale ostatnio będąc u rodziny usłyszałem w wiadomościach na TVN "członkowie konfederacji jak JKM, Bosak, czy Mentzen przejdą do PiS po wyborach" no oczywiście xD
Później piszą na wykopie i w internecie, czy nawet mówią mi ludzie osobiście "przecież konfederacja wejdzie w koalicję
Później piszą na wykopie i w internecie, czy nawet mówią mi ludzie osobiście "przecież konfederacja wejdzie w koalicję z PiS" gdzie jedyny argument na to są takie słowa z TVN xD


@iTuTego: to jest wlasnie cos co mnie wkruwia - zrodla goniace wlasny ogon. Jesli ktos w ogole jakies zrodla podaje.
A nawet jesli to sa takie kwiatki - kojarzysz licznik obietnic wyborczych? Ten co oglosil ze program KO jest jednym
@yhbgrobdoivbvwamsv oczywiście, że tak. Myślisz, że dlaczego PO straciło tak wiele w oczach swoich wyborców? Kłamali ich w żywe oczy obietnicami, nawet Kukiz o tym wspominał i o jego rozmowie z Tuskiem.
Nie wspomnę już o tym, że największym honorem było dla niego rzekome stanowisko premiera Polski po czym spieprzył na lepszą posadkę, zostawiając władze takim partaczom jak Schetyna czy Kopacz.
Ich program gospodarczy goni z socjalem razem z lewica i PiS,
Krasko mowi, ze mozna zbombardowac blok mieszkalny z cywiliami jesli obok stoi wyrzutnia rakiet, tak?


@yhbgrobdoivbvwamsv: nawet nie ma co porównywać do przekraczających granicę, a np. ruskich. Ile razy walnęli w coś (pomijając ich #!$%@?ą celność, wyszkolenie i sprzęt sprzed kilku dekad) co stało właśnie obok wyrzutni rakiet? Pamiętam aferę na początku wojny jak w centrum handlowe walnęli, a potem jakieś zdjęcia sprzętu wojskowego co obok niej stał i jakiś dzban
@yhbgrobdoivbvwamsv:

Kraśko nie mówił że to jest dobre, tylko pytał memcena co by zrobił w takiej sytuacji.

Odsyłam: Podręcznik 4 klasy szkoły podstawowej, rozdział czytanie i słuchanie ze zrozumieniem.