Wpis z mikrobloga

Gdzie tanio można zrobić #laserowakorekcjawzroku ? Zabieg 6k na oko jest poza moim studenckim budżetem, a moja wada -6 dioptrii na oko + astygmatyzm jest dla mnie tragedią, wiec chciałabym załatwić to jak najszybciej.
Jeżeli ktoś zna, albo był w podobnej sytuacji, to z chęcią przyjmę kontakt do klinik, które taki zabieg wykonują. Z tego co czytalem to #optegra żąda nawet 12k za całość, co jest zdecydowanie poza moim budżetem.
Możliwe lokalizacje to #wroclaw #poznan #warszawa
INB4 soczewki odpadają, bo nie jestem w stanie ich sobie włożyć do oka, a szkoda bo pewnie mógłbym przesunąć zabieg w czasie, a pieniądze lepiej zainwestować.
#okulary #oczy #zdrowie
  • 23
@hadrian3: no próbowałem, ale mam taki odruch obronny, że nawet nie jestem w stanie ich sobie włożyć, a co dopiero wyjąć. Nawet przy konsultacji lekarka/okulistka miała problem, żeby mi je założyć.
Jak ktoś mial podobny problem i go rozwiązał to go z chęcią poznam, ale tego nie widzę ( ͡ ͜ʖ ͡).
Jest tak, źle, że jak kiedyś sobie zakraplałem oczy to musiałem to robić kilka
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Urodzony: zakładanie to połowa problemu, mnie wkurzało uczucie tego. Zanim powiesz, że pewnie odwrotnie założyłam, to odwrotnie też założyłam i było jeszcze gorzej xD