Wpis z mikrobloga

@Cadfael: szyderstwo za szyderstwo nie daje przewagi na argumenty chlopcze. Nie trzeba preparowac calego świata, wystarczy kilka wpisów i obrazki. Dzieci z wykopu odkrywają, że w internetach można kłamać, no. w celach wizerunkowych i propagandy wojennej.

Tyle wiemy co tam się dzieje co nam podsuną, przykro mi, nikt tu nie ma racji, z pozycji rozlożonej na cieplym fotelu. To tak nie działa, że jakieś media mają obowiązek publikować tylko prawdę. Grow
@hu-nows: masz konkretne argumenty za i przeciw rzeczonym obrazkom podsuwanym przez internety? czy też cała twoja logika i weryfikacja faktów opiera się na "dziadzia zna życie"? xD
@Cadfael: a ty masz argumenty? wszyscy tu robia swoje "piedololo" i nie ma to znaczenia, marnujemy swoje zachodnie życia na komentowanie obcej wojny. Oni by to mieli w dupie gdybyśby wzięli się za łby z sąsiadami..
@hu-nows: a to ja podważam wątek? ty podważasz, to wyskakuj z argumentów.

marnujemy swoje zachodnie życia na komentowanie obcej wojny


a co cię obchodzi co kto robi ze swoim zachodnim życiem?

Oni by to mieli w dupie gdybyśby wzięli się za łby z sąsiadami..


no no, dlatego lepiej jest mieć łeb w dupie i interesować się najwyżej tym, skąd somsiad wziął pieniądze na nowego passata ( ͡° ͜ʖ ͡
@Cadfael: no spoko, ty napisales pierwszy wiec masz rację ; )niech to tak zostanie, w sumie mam to a duupie, jestem zajęty oglądaniem śmierdzących passatów.. śmialem tylko smieć zasiac ziarenko niepewności, zeby nie ufac medialnym źródłom, szczególnie twitterowych
@hehehead @adrninistrator pomijając wszystko to co reszta napisała to jaki to niby żydowski trik skoro to palestynczycy wrzucili nagranie z tą zmasakrowana dziewczyna na pace pickupa? W takim wypadki gdyby to nawet było ciałko innej osoby lub ta dziewczyna by przeżyła to nie zmienia faktu jak ja potraktowano i że wiele innych osób zginęło. Ale wolno myślący, jak sama nazwa mówi myślą wolno.
@hehehead: fakt jest taki, że hamas bezcześcił ciało jakiejś dziewczyny, obwożąć je na pickupie. Może wiadomo jak się nazywała, może nie, ale czy to coś zmienia? Jeśli to nie była wspomniana instagramerka, to był to ktoś inny.