Wpis z mikrobloga

Siedzę tutaj na tym tagu/na wykopie od 2017 roku. Pamiętam wpisy @kiedysbylemnormalny, pamiętam gdy szanowny pan @Mescuda?rozpoczynał swoją działalność na tagu i żalił się na gnicie na wsi z kocmouchami, pamiętam poetyckie wpisy śp. @Debil_Lesny, pamiętam początek działalności @januszpol_?i jego słynne afery, pamiętam @rampo- popularyzatora chłopskiej mowy, czy też weterana tagu @CulturalEnrichmentIsNotNice?najstarszego z nas tu siedzących. Ci i tysiące innych użytkowników, a obecnie i ja razem z nimi siedzimy na tym tagu od lat. Jedno wam powiem te 4, 3 a może i nawet 2 lata temu czytając tag i widząc cierpienie ludzi, które tu wylewali, myślałem, że coś się zmieni, że nastąpi jakiś przełom, że zarówno ja jak i oni na tymże tagu odnajdziemy szczęście/miłość. Tak się nie stało, tkwię w tym samym, tak jak i inni tutaj. Lata lecą, ludzie zmieniają się jak rękawiczki, a bezsens naszego istnienia, samotność i krzyk desperacji jakim jest ten tag pozostały. Nie wspominając o szansie na związek z płcią przeciwną. Psychika z każdym rokiem odpływa w kolejne odmęty szaleństwa i świadomość jaki ten świat i ludzie w nim jest, napawa coraz to większym obrzydzeniem. Tkwię w tej wiecznej otchłani, razem z wami, dlatego jestem tu jako @Van-der-Ledre. Spójrzmy prawdzie w oczy (do PRAWDZIWYCH) przegrywów - nie, lepiej nie będzie, pociąg odjechał zarówno mój jak i wasz. Wszystko chyli się ku upadkowi lub bolesnej zmianie, której wielu z nas nie wytrzyma. Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie... I tak nic nie znaczymy, w tym również ten wpis, mogłoby go nigdy nie być, tak samo jak mnie czy was, i tak nic by się nie zmieniło, kompletnie nic.
#przegryw
Van-der-Ledre - Siedzę tutaj na tym tagu/na wykopie od 2017 roku. Pamiętam wpisy @kie...

źródło: Die

Pobierz
  • 12
@Van-der-Ledre: Pytam poważnie i z czystej ciekawości, bo możliwe ( może nie powienienm tak pisać ) rozumiem twoje emocje i to co w wpisie wyrażasz, nie pytam prowokacyjnie jak i oczywiscie nie zachęcam ale tak absolutnie szczerze i wewnętrznie, co powstrzymuje CIę przed samobójstwem?
@Van-der-Ledre: kiedyśbylemnormalny był moim ulubieniecem. W tym czasie właśnie odkryłem ten tag i uwielbiałem czytać jego historie o Natalce z humana, kawowych czwartkach i grze mmo rpg, które zawsze poprawiały mi humor. Nawet jak byl trollem to przynajmniej trzymał poziom i udawał mocnego przegrywa, a nie jak dzisiejsze trolle co tylko piszą, że ruchają Julki ale są przegrywami bo mają małego penisa
@Van-der-Ledre: przez te wszystkie lata walki samego ze sobą lz mogę stwierdzić że najważniejsze nie zależy od nas. Mianowicie geny i wychowanie są najważniejszymi wytycznymi naszej przyszłości. Potem jest już autopilot. Dobra osobiście tryhardujac całe moje życie mam oszczędności, żyje przez prawie dekadę w innym kraju i sobię finansowo radzę, jednak moje życie to bardziej egzystencja, może nie wegetacja ale egzystencja. Całe życie żeby tylko co kowiek chociaż malego ugrać musiałem