Wpis z mikrobloga

@blaszanydrwal_: No chyba sobie jaja robisz porównując stare TVP do dzisiejszej TVP. Oczywiście Kraśko czasami coś dowalił, ale proszę Cię, nigdy nawet w 20% nie wyglądała propaganda jaka jest teraz.
A po czym to najłatwiej zauważyć? Dzisiejsza propaganda często puszcza kronikalne wydania TVP w którym mówiono o niewygodnych rzeczach dla ówczesnej władzy.
@L3gion:

Ale pewnie jesteś z tych "PIS PO jedno zło" co na wybory nie pójdą bo po "to nie ma sensu, będzie tak samo" xD

pójdą ale wiedzą że można zagłosować na kogoś innego niż po i pis
a prawda jest taka że za rządów po tvp będzie taką samą tubą propagandową jak jest teraz


@blaszanydrwal_: ok, może tak faktycznie będzie. Nie przekonamy się o tym jeśli nie zmienimy władzy. Ja jestem ciekaw jak to będzie więc zagłosuję przeciwko PiS.
@blaszanydrwal_ pamiętam jak wyglądało TVP za czasów PO, dzisiaj akurat włączyłem wiadomości po można by powiedzieć 10 latach z czystym sumieniem bo TV nie oglądam raczej i oj mirku po pierwszym njusie myślałem że wyjdę zamkniętym oknem, ta stacja to jeden wielki propagandowy ściek który tak bardzo kocha Tuska że non stop o nim mówią i o PO, słuchając i ogladajac codziennie TVP można stwierdzić że obecna władza całym sercem i wszystkimi
@blaszanydrwal_
Polecam zobaczyć, jak w 2011r. wyglądały wiadomości w TVP i porównać do ich obecnego formatu i sposobu przekazywania treści.

Najpierw w 3:40 normalne, spokojne przekazanie informacji o wszystkich ugrupowaiach. Potem w 6:42 materiał z podróży Tuska po Polsce a potem w 9:56, równie długi materiał o Kaczyńskim. Bez większych złośliwości, manipulacji, półprawd i trzymania czyjejś strony.

Przecież obecnie nie można tego oglądać. Holecka z Adamczykiem zrobili z tego taką szopkę,