Wpis z mikrobloga

Jak ja przez was czuję cudzowstyd wykopki to nawet nie wiecie. Oglądam właśnie Lachowskiego z Szewko i okazuje się, że tam jest milion dzieci, nie mają gdzie uciec. Egipt nie chce ich też wpuścić do siebie, nie ma korytarzy humanitarnych a idioci cieszą się oglądając pogromy na YT. Masakra.

Zanim zaczniecie bredzić, że cieszyłem się z sobotnich pogromów Izraelczyków przez Hamas to nie, nie cieszyłem się. Także potepiałem mordy na ludności cywilnej.Elo.

#izrael #wojna #palestyna
A.....n - Jak ja przez was czuję cudzowstyd wykopki to nawet nie wiecie. Oglądam właś...

źródło: Patrzycie na smierc niewinnych i macie ubaw

Pobierz
  • 45
Także potepiałem mordy na ludności cywilnej


@Aquamen: że tak zapytam.. a mordy na żołnierzach już są spoko? często na ludziach wcielonych siłą
@lubiepepsi2137: @wrth oczywiście, że tak jest i będzie ale to jest wina Izraela. Zobaczcie jak działali Amerykanie w Afganistanie (nasi też). Wchodzili do wioski eliminowali terrorystów. Wychodzili. Podstawiali im dobre władze. Dogadywali się z normalnymi ludźmi, rozdawali dzieciom jedzenie i zabawki. Zaczęło się toczyć normalne życie, dali ludziom alternatywę.(potem wszystko zaprzepaścili ale to inna historia)

Co robi Izrael? Traktuje każdego jako terrorystę, czy to dzieciak czy ahmad z pasem szachida. To
Wychodzili. Podstawiali im dobre władze. Dogadywali się z normalnymi ludźmi, rozdawali dzieciom jedzenie i zabawki. Zaczęło się toczyć normalne życie, dali ludziom alternatywę


@Aquamen: no i #!$%@? to dało bo zwierzęta nadal pomagały talibom w międzyczasie i nadal kontynuowali swoje tradycje sprzyjające ekstremizmowi.

Co robi Izrael?


@Aquamen: Izrael przez ostatnie lata pakował tam gigantyczne ilości pieniędzy, żeby ich ucywilizować, co doprowadziło do zmniejszenia wpływu Hamasu. W obawie przed marginalizacją strzelili
Ta w nalotach dywanowych chyba.


@Aquamen:

Wcześniej bombardowali siedziby dowódców, jednocześnie wypuszczając info do cywili, żeby opuścili okolice. Te debile w odwecie zaczęli mordować Izraelskich cywilów.


@rimyi: