Wpis z mikrobloga

Jak ja przez was czuję cudzowstyd wykopki to nawet nie wiecie. Oglądam właśnie Lachowskiego z Szewko i okazuje się, że tam jest milion dzieci, nie mają gdzie uciec. Egipt nie chce ich też wpuścić do siebie, nie ma korytarzy humanitarnych a idioci cieszą się oglądając pogromy na YT. Masakra.

Zanim zaczniecie bredzić, że cieszyłem się z sobotnich pogromów Izraelczyków przez Hamas to nie, nie cieszyłem się. Także potepiałem mordy na ludności cywilnej.Elo.

#izrael #wojna #palestyna
Pobierz Aquamen - Jak ja przez was czuję cudzowstyd wykopki to nawet nie wiecie. Oglądam właś...
źródło: Patrzycie na smierc niewinnych i macie ubaw
  • 45
logika wykopka jest prosta, albo czarne albo białe. Jak coś jest zawiłe to nawet nie warto podejmować starań by zrozumieć o co chodzi, prościej zająć jedną ze stron i robić fikołki w razie czego.


@Aquamen: przecież sam to robisz. Izrael zły, Hamas dobry
@rimyi: no i to jest to o czym napisałem. Obie strony robią prowokację i przed atakiem Hamasu robił takie też Izrael. Obejrzyj sobie Szewke u Lachowicza.
Czyli co powinni zrobić Izraelczycy?


@wuwuwrerer: posłuchać Amerykanów, dać autonomię Palestynie, zbudować perspektywy w postaci podstawionego rządu który będzie tam stawiał fabryki, elektrownie czy szpitale. Polepszy poziom życia Palestyńczyków przez co zamiast popierać Hamas który jest jedyną opcją która walczy o niezależność poprą nowy dobry rząd.
@KochanekAdmina:

Nie dzieci tylko za 10 lat kolejnych terrorystów którzy będa mordować cywili w Izraelu.


Dzieci. Dopóki Izrael zabija im siostry, braci, ojców itd doputy będą się radykalizać. To jest proste jak dodawanie.
jak ruscy bombarduja stacje gina cywile i dzieciaki to nie jestes taki wyszczekany


@Zerp: jestem tylko neuropki budując mit oblężonej twierdzy i obrony najgłupszych decyzji Ukrainy dla własnych celów politycznych przylepili mi łatkę onucy jak z resztą wielu innym użytkownikom.

Polecam mój tag #russkietrolle oraz #uniwersumukraina
@Aquamen: ale jakie wykopki? Bo ja akurat widzę na wykopie dość wyważone wypowiedzi w większości. Nawet odważyłbym się powiedzieć, że pro-palestyńskie.

Wypowiedzi o tym, że Hamas wydał wyrok na Palestyńczyków i teraz Izrael może przy akceptacji środowiska międzynarodowego zrównać ich z ziemią to stwierdzenie faktu, a nie ocena