Wpis z mikrobloga

Tusk słabiutko, ale co się spodziewać jak każde pytanie było ułożone tak, by wyszło, że Tusk zły
Morawiecki tragedia - nie wygrać debaty znając wcześniej pytania wymierzone w Tuska to osiągnięcie na poziomie wyborów za 70 milionów Sasina XD
Bosak - widać, że umie w debaty, merytoryczny, wiedział co powiedzieć. Szkoda tylko, że Konfa to Konfa.
Wielgus - spodziewałem się tragedii, a wyszła podobnie dobrze jak Bosak, tylko podeszła od zupełnie innej strony - miała grać na emocjach i jej to wychodziło
Typ z Bezpartyjnych - byłem zaskoczony, że walił równo w Morawieckiego i Tuska, spodziewałem się, że będzie tylko w Tuska. Wyszedł pozytywnie, ale gorzej od wszystkich poza PO i PiSem
Hołownia - potężny prezenter, czego można się było spodziewać. Dobre beefy w stronę Pinokia, zgrabnie przedstawiał swój program, wyszedł elegancko. Moim zdaniem wygrał debatę.
#debata #tvpis
  • 17
Tusk tak sobie wyszedł, ale ciężko miał w walce 1 vs 3


@laress: cooo? 1 vs 3? Tusk słabo wyszedł, bo po pierwsze postawili na przerzucanie się gównem zamiast choćby ogólną próbę odpowiadania na pytania, a po drugie się jąkał jak amator.
@Angmac: lewica same puste slogany. A najlepszym fragmentem byl ten o wypadkach na drogach. "2000 osob zginelo i o 2000 za duzo". No i jak ona chce to zrobic? XD juz pomijam rozdawanie na wszytsko po kolei bez wspominania skad na to wziac, bo do tego przywykliśmy
@Angmac: nie no bez jaj.

1. Tusk z Morawieckim to jakaś tragedia była. Morawiecki jeszcze gorsza niż Donald bo był u siebie i pytania były pod niego.

2. Najlepsi byli Bosak z Hołownia. Obaj konkretnie na pytania. Bosak walił w obu, Hołownia tylko w Morawieckiego. Natomiast obaj dla mnie są wygranymi tej debaty.

3. Wielgus poszła emocjonalnie, ale jednocześnie myliła się kilkukrotnie w swoich wypowiedziach. Premier Obajtek, wybudowanie 300 mieszkań. To
@laress: tyle że niestety Tusk rzeczywiście wypadł najsłabiej. Nie tyle merytorycznie, co wizerunkowo. Był widocznie podenerwowany, czasami brakowało mu słów, już w pierwszej rundzie miał zacinkę na koniec. Potem kilka uszczypliwości do Morawieckiego, które pomimo że celne, postawiły go w trochę pyszałkowatym świetle.
Jeśli ktoś szczerze nienawidzi Tuska, to po tej debacie go nie pokocha tym bardziej.
Nie zdziwię się, jesli w jutrzejszym sondażu KO nie spadnie odrobinę. Nie życzę im