Wpis z mikrobloga

Mój starszy chyba jest tzw człowiekiem radzieckim
( ͡° ͜ʖ ͡°) ur się i wychował w PRLu, no i przed chwilą z nim skończyłem rozmowe odnośnie polityki i on nie widzi różnicy między obecnymi czasami, a tam tymi i że dla niego to wszystko jedno kto rządzi xD bo go zapytałem czy pójdzie na wybory w tą niedziele, a potem sie dziwić, że wygrywa taki tusk, z takimi osobami jak mój starszy to strach powierzać prawa wyborcze, bo człowiek sie obudzi następnego dnia w ZSRR albo III Rzeszy, jak takich osób nie interesuje co sie z państwem dzieje
¯\(ツ)/¯ i tym tematem zeszło na temat o komuniźmie i mówie mu, że przecież żyl w tamtych czasach i jak on może w ogóle podzielać takie zdanie, że go nie obchodzi kraj xD potem go zapytałem czy pamięta jak ZOMO było i on na to, że ZOMO działalo tylko w dużych miastach i nie gnębiło ludzi xD xD że było wtedy normalnie tak jak dziś
¯\(ツ)/¯ to ja nie wiem czy mnie źle historii w szkole uczono, czy starszy ma jakiś syndrom wyparcia i tęskni za komuna xD

P.S Ja jak tyle lat nie głosowałem, tak w te wybory zagłosuje tylko po to by platformy nie dopuścić do koryta, no i zagłosuje w referendum, bo jest to istotne w obecnej sytuacji w europie i w naszym kraju

#heheszki #takbylo #truestory #polityka #wybory #oswiadczeniezdupy #polska #historia #komunizm
  • 2
@Czloneknarodu: twój starszy jest nawet nie tyle człowiekiem radzieckim co rasowym polskim wieśniakiem.
Za cara, za niemca, za komuny wsio rawno, zasiać, zebrać, świnie ubić na dożynki i ksiundzu czapkować, i tak to życie mija, od narodzin aż do śmierci, od setek lat podobnie.
@thorgoth: W sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chłopa gówno obchodzi kto rządzi w kraju i dla niego nie ma różnicy czy był komunizm czy nie xD a ja mindfuck. Zawsze myślałem, że komunizm to było coś złego i ludzie tego gówna nie chcą, a tu prosze kim sie okazal mój starszy
¯\(ツ)/¯