Wpis z mikrobloga

dotychczas traktowano ich wyjątkowo ulgowo, w ogóle ich nie pokazując


@ajron_men: xD No faktycznie tylko Konfederacji tam nie zapraszają, bo nie tak, żę ogólnie nikogo kto nie jest pisowskim klakierem. Za to w propagandzie atakują wszystkich poza PiS i Konfederacją. Jak tam w ogóle akcja ##!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wstanczyk: a cenzura strony nczas powiązanej z Konfederacją przez PiSowskie ABW i najmniejsza zgodność głosowań, jest tylko dodatkowym potwierdzeniem przyszłej koalicji - obok rzecz jasna frekwencji w TVP.

Strasznie Cię odkleiło od rzeczywistości.
a cenzura strony nczas powiązanej z Konfederacją przez PiSowskie ABW


@ajron_men: xDDDDD

No ziom, badźmy poważni. Nie za krytykę rządu prawackie media miewają problemy, a argument z bezwzględną ilością głosowań to już tyle razy był wyjaśniany, żę serio musisz mieć albo siebie albo mnie za skończonego idiotę, aby takiego użyć xD

Wróć jak już wyjrzysz z bańki i zaczniesz coś czytać, to porozmawiamy jak cywilizowani ludzie.
@ajron_men: A, to tobie trzeba tak na poważnie tłumaczyć, dlaczego nie ma to znaczenia, jak zagłosuje się w jakichś nic nie znaczących głosowaniach, tylko istotne są te, gdzie faktycznie głosy danej partii mogą przeważyć, albo w jakich sprawach są te głosowania? No to przynajmniej już wiemy, która z opcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eh polityczne kibolstwo, z jakiego jeszcze jesteście dumni, to naprawdę smutne świadectwo polskiej edukacji.
@wstanczyk: tak samo idiotyczne tłumaczenie, że Platforma musiała poprzeć 800+ i inne socjale, bo inaczej przegrałaby w wyborach.

Przy tak kretyńskich założenia, żadne głosowanie nie ma znaczenie, bo PiS i tak ma większość, więc żadnej partii opozycyjnej - także Konfederacji ws. przekazania ustawy aborcyjnej do TK - nie można za nic krytykować, bo to NIE MA ZNACZENIA.

Widzisz, gdzie doprowadziła Cię Twoja pokrętna logika?
jak zagłosuje się w jakichś nic nie znaczących głosowaniach


@wstanczyk: nawet nie otworzyłeś linku, żeby przeczytać że policzone są tylko głosowania ważne

Eh polityczne kibolstwo, z jakiego jeszcze jesteście dumni, to naprawdę smutne świadectwo polskiej edukacji.


piszesz z jednym człowiekiem, nie próbuj jakiś prymitywnych erystycznych sztuczek, żeby przyporządkować mnie do jakiejś kolektywnej grupy, bo to na mnie nie działa, a wystawia Ci złe świadectwo wśród ludzi inteligentniejszych od Ciebie

Wystarczy tylko
Btw. ruchałeś juz 10latke czy czekasz az ci korwin zalegalizuje?


@wybranyloginjestzajetyznowu: to jest właśnie Twój i Tobie podobnym poziom dyskusji, gdy ktoś wytknie Ci braki logiczne.

Obrzydliwe insynuacje i hasła pełne frazesów za którym nie stoi żadna merytoryka - jesteś idealnie groteskowym odzwierciedleniem prymitywizacji dyskusji na tym portalu, którą można obserwować od kilku już lat.
@ajron_men: Czy to znaczy tak? Bo odniosłeś sie tylko do mojego ostatniego posta a przedostatni pominales. Swoją drogą to wytłumacz mi jak ktos normalny ma wchodzic z kucami w powazny dialog skoro czolowy działacz waszej partii pochwala sultanat burnei? A drugi działacz pochwala panstwo wyznaniowe. A jeszcze inny opowiada sie jasno za rosją. Jeszcze inny zrownuje zwierzeta z maszynami. To ty nie potrafisz pojąć na jak żenującym poziomie jest twoja sekta
@wybranyloginjestzajetyznowu: no ale ja przecież nie głosuję ani na zwolenników lekkiej pedofilii ani na popleczników Rosji ani na przeciwników 5g, to do czego mam się ustosunkowywać. Mam Ci się tłumaczyć dlaczego nie jestem wielbłądem?

Nie jestem też w partii ani żadnej sekcie, mam polemizować z jakimiś Twoim wynaturzeniami w stosunku do mnie czy co?

wytłumacz mi jak ktos normalny ma wchodzic z kucami w powazny dialog


bo na niepoważnym dialogu pełnym
no ale ja przecież nie głosuję ani na zwolenników lekkiej pedofilii ani na popleczników Rosji ani na przeciwników 5g,


@ajron_men: 3/4 twoich wpisow na mikro to obrona konfederatow. Mnie oszukasz, matke oszukasz ale siebie nie oszukasz. W sumie to siebie tez oszukasz. Ani razu nie odniosłeś sie do meritum moich wypowiedzi wiec wnioskuje ze #!$%@? sie do formy to twoj jedyny sposob na "merytoryczna dyskusje"