Wpis z mikrobloga

Zamiawiał ktoś z ali odzież kolarską i termoaktywną ? Jeśli tak to jakie marki warto zamawiać ? Chodzi mi o jakość zbliżoną do Van Rysel z decathlona, letnią i zimową. Jak tj. z rozmiarówkami z Chin na europejskie ? Kolejna sprawa to czy ktoś zamawiał rowery z Chin jeśli tak to jakie warto marki rozważyć ? I znowu cena gra role bo musi być różnica spora żeby był sens ściągać. Pytanie jak z cłem ? Bo produkty o malej wartości to pikuś.
Tak mi się wydaje że, najlepiej chyba celować w 100 % Chińskie marki Chińczyków jakieś dobre bo w podróbki nie ma sensu bo pewnie chłam będzie jakiś ? ¯\(ツ)/¯
#kolarstwo #szosa #gravel #gravelove #rower #rowerowywroclaw #rowerowetrojmiasto #mtb #aliexpress
  • 33
  • Odpowiedz
  • 0
@kuraku:

Rion


@Poemat

Spexcel


Dzięki panowie popatrzę pózniej. Ale wcześniej mam pytanie jak ta odzież sb. radzi z odprowadzaniem potu ? A do odzieży na chłodne dni jak z izolacją od wiatru, trzymaniem ciepła i to samo wilgoć ?

Miałem parę klamotów z inter sportu i fajnie z chroniła od wiatru ale oddychalność do bani i człowiek mokry pod spodem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na lato
  • Odpowiedz
  • 0
@Yurakamisa: A byłbym zapomniał teraz tych importerów że, tak powiem od groma więc nie wszystko się opłaca ściągać pod handel bo ceny zbliżone a też jak ktos wie skąd ciągnąć itd... To lepsze ceny będzie miał albo podatków mniej zapłaci i taki wykopek jak ja by padł... dropshippingowców też od groma... Nawet pod swój salon apropo fryzjersta nie zawsze wszystko się opłaca bo z chin to gwarancja ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Yurakamisa:

Natomiast cło od 150 euro


Dzięki, to dobrze myślałem bo obstawiałem jakoś 500 zł

Masz jakąś stronkę albo coś pewnego od jakich towarów ile % bo różne rzeczy z czasem może sb. kupię jak cenowo będzie się opłacało a z tym różnie z tego co widziałem. Jedna rzecz się opłaca inna nie bardzo... Ale myślę że, raczej pierdółki więc i tak nic nie zapłacę...
  • Odpowiedz
Masz jakąś stronkę albo coś pewnego od jakich towarów ile % bo różne rzeczy z czasem może sb.


@Zwierz33: Sprawdzałem kiedyś stawki na stronach rządowych bo oni mają całe wykazy stawek. Tylko z tego co kojarze to trzeba pamiętać aby też sprawdzić na co obowiązywały stawki antydumbingowe. Na 100% na rowery i ramy. Teraz nie pamiętam jak ta strona się nazywała ale w google powinno coś wyskoczyć.
  • Odpowiedz
@Hasz5g: miałeś pokazać te 50%, a nawet ns nie ma takiej obniżki jak wniego wejdziesz xDD
@Yurakamisa chłop rzuca sloganami bo #!$%@? wie. Zresztą co to za obniżki jak rozmiary XXS lub XXL. Choć ostatnio fajnie Bianchi się wyprzedawało to fakt, ale dalej coś takiego jak -50% nie istnieje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@GrubyKociol właśnie Ci wrzuciłem pierwszy, lepszy rower NS Eccentric za 1k Euro w rozmiarze M, gdzie retail price na stronie NS jest 2400 Euro xD

Znalezienie tego zajęło mi 60 sekund, ale mówisz że nie ma czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@Zwierz33:
X-Tiger - mega tanie bibsy, swego czasu bardzo popularne na grupach rowerowych
Rion - mają tanią koszulkę 70 zł a dla nowych jeszcze taniej, z której chyba wszyscy są zadowoleni. Do tego bibsy w dobrych cenach - mieli jeden sztandarowy model wkładki, który ponoć za 100 zł był nie do pobicia. Mają też jeden model z wkładką Elastic Search za 170, które według mnie są super jeśli chodzi o wygode,
  • Odpowiedz
  • 0
@Yurakamisa:

ceny producenta to można sobie w pupę włożyć.


Tu słuszna uwaga u Ciebie i kolegi ze sporu bo dużo sklepów robi w bambuko z promocjami i trzeba śledzić temat cenowy żeby faktycznie coś taniej wykupić a jak zostają rozmiarówki duże i małe albo koniec sezonu to raczej wyprzedaż zalegająca na magazynach niż promo żeby odmrozić gotówkę i zwolnić miejsce na nowy towar. W myśl lepiej taniej sprzedać marchewkę zanim się
  • Odpowiedz