Wpis z mikrobloga

W Polsce, a najlepiej całej Europie, powinno się technicznie ograniczyć maksymalną prędkość z jaką mogą poruszać się cywilne samochody, a także ograniczyć moc pojazdów, aby uniemożliwić zbyt dynamiczną jazdę.

Maksymalna pojemność: 1.8
Maksymalna liczba koni mechanicznych: 160
Prędkość maksymalna: 150 km/h

Elektryki powinny posiadać ograniczenia, które stanowiłby odpowiedniki tych wartości. Istniejące samochody o większej mocy powinny zostać wycofane z użytkowania. Rozważyć też należy zakaz sprzedaży samochodów tylnonapędowych.

Nie ma żadnego uzasadnienia dla sprzedaży i poruszania się pojazdów o większej mocy. Maksymalna dopuszczalna prędkość na autostradach w Polsce to 140 km/h, a 99% tras w skali kraju pokonywana jest na drogach o dopuszczalnej prędkości 50-90 km/h. Nawet do tego zaproponowana pojemność to aż nadto.

Takie ograniczenia stłamsiłyby potężną rzeszę kierowców, których zachowania wynikają z korzystania z nadmiarowej mocy pojazdów. Dotyczy to w szczególności typowych BMW oraz Audi, które zazwyczaj mają na pokładzie silniki o mocy 250 KM.

Edukacja nie działa, mandaty nie działają, trzeba więc zabrać narzędzia do łamania prawa.

Ze względów ekologicznych powinno się również wygasić wszelkie motosporty.

#samochody #auta #bmw #audi #mercedes #polskiedrogi #polska
  • 143
Ale to trzeba
-zakazać sprzedaży słodkich i słonych produktów
-ograniczyć ilość energii (elektrycznej, gazu) na mieszkanca
-ograniczyć ilość przejeżdżanych km prywatnymi pojazdami

No od tego bym zaczął. A nie tylko ucinanie mocy. Jak zamordyzm to zamordyzm. A nie jakieś polsrodki

(BTW odkąd mam 280 KM to czuje się wyprzedzając na tych naszych cud drogach bezpiecznie jak nigdy. Po za tym jeżdżę wszędzie indziej tak samo szybko jak moim 100 konnym 20 letnim
LOL co to, przedszkole? xD


@cwlmod: u ciebie chyba tak skoro nie pojąłeś jeszcze nauki czytania. Więc spytam znów - gdzie tam było napisane, że to mój samochód?

Swoją drogą, gdzie w Polsce widujesz górki z nachyleniem 27%? Dasz link? Bo ja znam tylko taką z 19%. Dajesz.

Ja nie zbieram linków na ludzi stary grzybie xD


@cwlmod: ja też nie gówniarzu. Więc łaskawie zamknij już pysk bo to, że
przepraszam, nie grzebię w życiorysach, ale widzę, że z kilkoma osobami to na mirko nie żyjesz najlepiej.


@krytyk__wartosciujacy: generalnie człowiek, który sobie coś uroił w głowie to nie żyje najlepiej. Wymyślił sobie, że ja np. jakiś wypadek spowodowałem, a @piwakk potrącił kogoś na pasach. :D

Jeśli zaś chodzi o jego umiejętności to powiedz mi, czy człowiek z tak wybitnymi i ponadprzeciętnymi zdolnościami dopusiłby do trzech kolizji? Nie wiem, oceń sam.
Pobierz Krupier - >przepraszam, nie grzebię w życiorysach, ale widzę, że z kilkoma osobami to...
źródło: 4b62acb0c69a835533125c6d1053b06bd0a17fbcb470c46f11880cb73cb193d0
@krytyk__wartosciujacy: LOL no i masz przykład jak do normalnej rozmowy wpieprza się pan psychol i wrzuca jakieś swoje wysrywy xD

Żeby jeszcze cokolwiek co on cytuje stawiało mnie w negatywnym świetle, ale on sobie pozaznaczał randomowo moje zdania
LOL no i masz przykład jak do normalnej rozmowy wpieprza się pan psychol i wrzuca jakieś swoje wysrywy xD


Typie, to ty sobie uroiłeś pewne rzeczy na mój temat więc troszkę komicznie w tym przypadku wygląda wyzywanie mnie od psycholi. :D

Żeby jeszcze cokolwiek co on cytuje stawiało mnie w negatywnym świetle, ale on sobie pozaznaczał randomowo moje zdania


@cwlmod: ale jakie randomowo? To nie są twoje słowa?
Polsce, a najlepiej całej Europie, powinno się technicznie ograniczyć maksymalną prędkość z jaką mogą poruszać się cywilne samochody, a także ograniczyć moc pojazdów, aby uniemożliwić zbyt dynamiczną jazdę.


@wjtk123: to jest bardzo racjonalne i powinno obowiązywać na całym świecie. Do tego zakaz motocykli powyżej 125cc.
Auta o większej mocy oczywiście powinny powstawać ale moc powinno się odblokowywać na torach wyścigowych.
czy ty właśnie napisałeś, że #!$%@? po drogach publicznych to to samo co eksperymenty naukowe? xDDDDDD


@57_bel_air_fan: Nie, ty to napisałeś. Ja ci napisałem, że chyba nie dorastasz do poziomiu przeciętnej inteligencji skoro nie rozumiesz czy jest proces uczenia się xD
Typie, to ty sobie uroiłeś pewne rzeczy na mój temat więc troszkę komicznie w tym przypadku wygląda wyzywanie mnie od psycholi. :D


@Krupier: Ja? Przecież to ty ciągle wypisujesz jakieś bzdury. Zaznacz np to zdanie obok, robisz obrazek i dajesz podpis że nie znam przepisów xD

ale jakie randomowo? To nie są twoje słowa?


@Krupier: Pewnie że randomowo. Pa na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)