Wpis z mikrobloga

Ale ten #tinder jest ujowy. 85% profili lasek to reklamy Instagrama, a reszta to same bogate Julki z wielkich miast i profesjonalnym zdjęciami z różnych miejsc świata, do których nawet nie ma sensu pisać, bo widać, że szukają chada.

Szarych myszek tam nie ma, zdecydowanie nie jest to miejsce dla brzydkich ludzi, a szczególnie żałosnego incela odpada społecznego przegrywa jakim jestem. Trzeba się pogodzić, że się umrze w samotności.
Natura
#przegryw #blackpill
  • 16
@Amicia: na Badoo masz chyba więcej szarych myszek a Tinder celowo zakręca kurki. Dopiero jak wykupisz boosta to magicznie w kartach jest więcej osób o podobnych zainteresowaniach. W ogóle ta apka to jeden wielki scam i możesz poczytać o banach na reddicie.
@przegryw162cm: dokładnie, ja nie mam co robić z parami, a co chwilę mam jakieś nowe (mam golda, więc widzą mnie tylko te co ja dałem w prawo, więc same ładne)

@vCertus: na Badoo to same karyny, samotne matki i Ukrainki ze wsi. Najładniejsze kobiety są na tinderze (i mają 1000 polubień po jednym dniu), ale dużo jest też młodych, atrakcyjnych, zadbanych kobiet 7-8/10, często studentek i ja z takimi mam
@Amicia: Paaaaanie. Ja tam nawet tego tindera nie mam czy innych randkowych wymysłów szatana nie posiadam na telefonie bo już próbowałem nie raz, czy to w życiu prawdziwym czy internecie zawsze dostawałem wiadomość od siły wyższej "twoje geny są #!$%@? XD nic z tego nie będzie mordo". Także stwierdziłem #!$%@? i nie szukam oraz nie łudzę się że jakakolwiek spojrzy na mnie bo cuda się nie zdarzają. Wam też polecam stracić
@D_Stog: no ja też nawet nie próbuję randkować, bo wiem, że z moją morda nie ma to najmniejszego sensu. Tinder założyłem żeby po prostu sprawdzić rynek świń w mojej okolicy, moich zdjęć tam nie ma