Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@darek-jg @Bodzias1844 Kurde, nic to komoletnie nie dalo. Wyprałem z tą oocją i to co czarne wyszlo tak samo "obsmarowane" na bialo jak bez tej "extra" opcji. I znowu musialem wlaczac osobno płukanie / Wirowanie
@essos: Ile wsadu ładujesz?Ile wody pralka leje?
W większości mieszkań, któ®e wynajmowałem aby tego uniknąć, albo żeby w ogóle dobrze się wyprało musiałem dolewać kilka l wody do prania, chyba że ładowałem maxc 1/2 wsadu, wraz z wodą podwajać ilość płynu.
@essos: kulek nie widzę natomiast tabletki to raczej proszek sprasowany a kapsułki to żel w rozpuszczalnej otoczce, te drugie nie powinny zostawiać osadów za to proszek może
@essos: jak zacznie kręcić to dolewasz słuchawką prysznicową, albo z butli do komory na proszek. Dolewaj dopóki będzie widać, że ta woda tam jest byle nie pływało, bo za bardzo rozrzedzisz. No i dwie kapsułki daj w związku z tym.
@essos: Do xxx różnych pralek dolewałem i dolewam do obecnej wody, co ma się stać. Nawet jak przelejesz to najwyżej będzie za dużo, ale chyba przestać lać jak woda zacznie się zatrzymywać w trakcie zmiany kierunku obracania bębna to nie jest jakiś problem
  • 0
@Wizun: bardziej chodzilo m io to ze jak ja doleje woje i pralka swoje, to mkze sie oakazac ze bedzie za duzo i cos sie podzieje, a w trakcie prania chyba nie mam jak wylać