Wpis z mikrobloga

Ale Boxdel ma w tym materiale rację. Pisałem to samo znajomym jak wyszedł materiał Wardęgi. Przecież na niego nie ma żadnego dowodu, że zrobił coś złego, poza jakimś jednym wyciętym fragmentem rozmowy sprzed 10 lat, który wystarczył żeby gościowi #!$%@?ć życie. Sytuacja z Leksiem niczego nie nauczyła polskich internautów i znowu osądzają kogoś zbyt pochopnie. Po bardzo krótkim fragmencie materiału Wardęgi, Boxdelowi została przyklejona łatka, której zapewne do końca życia teraz nie oderwie. To w sumie całkiem zabawne, że chyba więcej mówi się o nim, niż o Dubielu i Stuu.
#wardega #famemma #boxdel #pandoragate
  • 24
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tanenbaum: @Pyciarzpyciarski1 byłe dziewczyny Stuu na pewno wiedziały, jedna bała się zrobić cokolwiek, bo miała podpisane NDA (plus nie jest chyba wystarczająco bystra), a z drugiej zrobiono wariatkę. Zobaczcie, że są nawet jakieś wycinki streamów Isamu, gdzie nabijali się ze Stuu, że lubi małe dziewczynki. On też wiedział że to prawda? Czemu nikt alimenciarzowi nie niszczy życia za ukrywanie pedofilii? Najprawdopodobniej faktycznie takie żarty latały w ich środowisku, ale wszyscy rzucili
@ObslugaRadomskiegoLotniska: szkoda Boxdela to fakt (biorąc pod uwagę dotychczasowe dowody, nie wiedząc co jest w materiale Konopa), bo to na nim skupiła się uwaga internautów i poniósł konsekwencje jeszcze przed zakończeniem sprawy. Ale w myśl przepisów chyba za samo pisanie takich treści jest już paragraf ale mogę się mylić, dodatkowo ta laska która później go broniła dolała oliwy do ognia, a Boxdel to potwierdził, że wysłał jej zdjęcie osobie trzeciej, a
@Wezzore-04: ja się odniosłem tylko do sprawy boxdela, a nie do całej reszty. Poza tym nie wiem, może dlatego, że Boxdel jest największym graczem na polskim yt i łatwiej uderzyć w kogoś dużego, rozpoznawalnego i takiego co ma dużo do stracenia niż w jakiegoś 0skarka, co trzyma głowę w sześcianie z karaluchami.