Wpis z mikrobloga

Ale Boxdel ma w tym materiale rację. Pisałem to samo znajomym jak wyszedł materiał Wardęgi. Przecież na niego nie ma żadnego dowodu, że zrobił coś złego, poza jakimś jednym wyciętym fragmentem rozmowy sprzed 10 lat, który wystarczył żeby gościowi #!$%@?ć życie. Sytuacja z Leksiem niczego nie nauczyła polskich internautów i znowu osądzają kogoś zbyt pochopnie. Po bardzo krótkim fragmencie materiału Wardęgi, Boxdelowi została przyklejona łatka, której zapewne do końca życia teraz nie oderwie. To w sumie całkiem zabawne, że chyba więcej mówi się o nim, niż o Dubielu i Stuu.
#wardega #famemma #boxdel #pandoragate
  • 24
@tanenbaum: przecież napisałem, że Fagata nie jest zbyt bystra. Poza tym miała bodajże 19 lat, mogła się najzwyczajniej w świecie bać, że ją zniszczą jak zacznie sypać. Ale co byś zaczął węszyć? Wardęga od co najmniej 3 lat zbierał materiał w tej sprawie, a ujawnił cokolwiek dopiero teraz. Przecież Boxdel nigdy nie był na żadnych domówkach u Stuu, gdzie były nieletnie, to skąd miał mieć pewność? Sam twierdzi, że wszyscy myśleli
@tanenbaum: ja chyba miałbym ważniejsze rzeczy w życiu do roboty, niż szukanie dowodów na to, że mój dobry kumpel jest pedofilem. Szczególnie, że ta Julka sama potwierdziła, że tylko spotkała się ze Stuu w restauracji. Uznałbym to za nieco dziwne, ale skoro wszyscy obrócili to w żart i sama "poszkodowana" mówi, że wszystko jest okej, to raczej machnąłbym ręką. Poza tym jeśli ktoś jest dla mnie nawet dobrym kumplem, to raczej