Wpis z mikrobloga

Znikaj na #czarnilisto dzbanie.


@Kempes:No to mnie teraz zasmuciles ze hej. Tak sie przejmuje czarno u rzymiania i dzbana jak sniegiem z przed 30 lat. To dla mnie zaszczyt. Usprawiedliwianie ludobojstwa zawsze mnie rozsmiesza.
@Kempes: A ja przypadkiem nie mialem byc na czarno?

Z krula wyleczylem sie jakies 20 lat temu - jak mialem 23 lata i musialem sam o siebie zadbac. No ale jak widac niektorzy ani z krula ani z lewactwa ani z nieumiejetnosci kojarzenia faktow wyleczyc sie nie potrafia.
Przypominam ci, że duża część ziem, po 1945 roku, Izrael legalnie kupił od zamieszkujących tam arabów.


@Kempes: tak jak legalnie kupowano ziemię Indian, co nie? Wprawdzie najpierw wybijano bizony, żeby Indianie nie mieli czego jeść, ale później już legalnie, za paciorki, kupowano ich ziemię...
Jak ktoś popiera tutaj terrorystów zabijających cywili, to nie różni się niczym od kacapskich obywateli popierających inwazję na Ukrainę.


@R187 masz na myśli zabijanych od dziesiątków lat cywili Palestyńskich, prawda?
Araby walcza o swoja ziemie a ruskie najezdzaja cudza ziemie. jak ogarniesz to zrozumiesz roznice.


@gorzki99: to oczywiście kłamstwo. Żydzi byli zapraszani przez ówcześnie rządzących arabów. Kupowali za gruby hajs pustynię i Araby jeszcze się cieszyły że opchnęły piasek.
Potem okazało się że Żydzi zbudowali dużo lepsze państwo na gówno ziemiach niż Arabowie mieszkający tam i ruchający kozy. Wtedy już Arabom nie podobał się dalszy napływ Żydów, ale było już za
By sobie teren na ktorym ieszkali sobie araby. W jakimstam roku ONZ wpadlo na pomysla


@gorzki99: no np tu nie wiem co ty #!$%@? xD
nie mieszkały tam żadne Araby, tylko Żydzi którzy kupili tą ziemię! W pewnym momencie Arabowie stwierdzili że to jednak był błąd, że chcieli łatwego zarobku za sprzedaż piasku i jednak Żydzi mają #!$%@?ć. Co z tego że mieszkają tam legalnie już kilka pokoleń. Wtedy Żydzi się