Wpis z mikrobloga

@deiceberg: Coś pewnie kliknąłeś albo nawaliło w sterownikach albo ustawieniach miałem tak nie raz XD na necie masz wszystko jak dobrze pogrzebiesz. Dokładnie nie pamiętam co i jak bo dawno było ale męczyłem się chyba z 3 h a to proste było XD W panelu sterowania coś trzeba było zmienić bo komp debil wysyłał dźwięk na monitor który nie ma w sb. głośników ( ͡ ͜ʖ ͡
@deiceberg: Może się coś zepsuło albo odlutowało cholera wie ( ͡ ͜ʖ ͡) ¯\(ツ)/¯ na odległość to ciężko coś powiedzieć ¯\(ツ)/¯ Byś mieszkał koło mnie to jest taki magik co wszystko naprawi, jeden typ miał iphone zepsutego, w serwisie apple powiedzieli że, koniec jeszcze hajs chcieli a ten za połowę ceny naprawił i tel działa ¯\(ツ)/¯
@deiceberg:

boję się że pliki strace, a swoich aplikacji nie chce mi się instalowac


Ja stawiam że, jakaś głupotka, tylko tu jest szkopuł i pół dnia zabawy jak człowiek nie trafi jakimś fartem w czym problem ¯\(ツ)/¯
Więc z formatem bym poczekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deiceberg: hehe to Ci nic nie zaproponuję, skoro wszystkie tipy z Internetu przerobiłeś. Ewentualnie bym założył inny dysk i zamiast z formata, postawił inny system. Choiaż to armata na muchę pewnie ;p
@deiceberg:

możliwe bo nie raz laptopem rzucam na łózko


Jeśli jednak okaże się że, coś się odlutowało a może samo z siebie to będziesz wiedział tym bardziej żeby nie rzucać lapkiem nawet na miękkie łóżko ¯\(ツ)/¯
@deiceberg: ale w device managerze jej nie ma?
Jeśli po twardym resecie jej nie ma i w bios nie jest wyłączona to raczej nie jest to problem softwareowy.

Kiedyś, dawno dawno temu bywały takie tematy w laptopach, ale po prostu trzeba było sterowniki że strony producenta laptopa ściągnąć - spróbuj też.
@deiceberg: Działało i przestało czy nigdy nie działało? Odpal Linuksa z płyty live / pendrive live i daj lspci i zobacz czy się karta zgłasza. Windows ma często problemy ze sprzętem niespotykane w innych systemach.
@deiceberg: kiedys tak mialem. Zewnwetrzna dziwekowka/dac rozwiaze problem. Robia jakies te gowniane moduly moze sie rozpadla dzwiekowka czy cos. Ja tak kiedys mialem ze mi cos po laptopie tam latalo w srodku i tez nie mialem wykrywanej karty dziwkoej domyslnej