Wpis z mikrobloga

#famemma #afera #pedofilia
Pewnie rzuci się na mnie prawilna i ślepa cześć internetu, ale z góry mówię że mimo wszystko co jest poniższym wpisie trzeba z tym #polskiyoutube króciutko.

Po pierwsze, tych ofiar pedofilii z afery nie można stawiać na równi z ofiarami tej najohydniejszej pedofilii gdzie dzieci są zmuszone i zastraszone. Nie oglądałem tych materiałów, ale domyślam się że po prostu zostały wykorzystane małoletnie szony, które były przez YT i influ sprane od wczesnych lat. No jakoś we mnie odraza jest mniejsza, zagaduję że te dziewczynki i tak pewnie już miały otwarty licznik, bo trochę tak skręcił świat że inicjacja seksualna odbywa się w coraz młodszym wieku.

Po drugie, na taki standard kultury społecznej się zgodziliśmy my jako dorośli i rodzice. Pamiętam seriale z TV gdzie co chwila były jakieś zdrady, ulotne miłostki i ciągła sensacja. To samo bije z reality show, pudelków ale też poważnych serwisów jak Onet czy WP. Ten syf przeniósł się też do świata YT, bo dawał pieniążek. Dzbany nagrywają filmiki walące po najniższych instynktach, bo to one zapewniają popularność i pieniądze. A takim syfem od dzieciństwa karmimy mentalnie dzieci, zabijając ich niewinność i czystość. Każdy kto odprowadza dzieci do szkoły lub przedszkola w zespole szkół ten wie jak chodzą ubrane dziewczynki po 10-12 roku życia. Wincyj Fagat, Sexmasterek, Andziaxów, lodów Ekipy itp młodzież wytrzyma.

Po trzecie, zawiedli rodzice i otoczenie tych dzieci. Kurła, przypomniałem sobie, że wedle obecnych wytycznych zamiast tępić w zarodku w/w zjawiska to WHO rekomenduje aby z dzieckiem 10-12 lat prowadzić edukację o antykoncepcji. Jak masz dziecko, które ubiera się jak szon, wychodzi lub wyjeżdża niewiadomo po co i gdzie to chyba powinna zapalić się jakaś lampka co może za numery odwalać. Ten światek polskiego yt żyje z pieniędzy rodziców, jako rodzice sami tą narośl wychowaliśmy oczami naszych dzieci.
  • 16
@bdg-bro: Tak ci się wydaje przez pryzmat tej całej olciaks #!$%@? ,która była tylko małoletnim szonem i sama się atencjonowała jak robi to teraz. A imo realne pokrzywdzone są, ty widziałeś te obrzydliwe screenshoty stuu do dziewczynek małych? To był dorosły typ ,który swoją popularność oraz zaufanie wykorzystywał przeciw dzieciom a ty mówisz że inni są gorsi... I to ja jestem #!$%@?
@bdg-bro: wszystko ok, ale co mają ldoy ekipy do Agaty? Jak my byliśmy młodzi były inne #!$%@?, karty na podstawie bajek, które się kupowało i nikt problemu nie robił. Mimo że te bajki nie do końca były dla dzieci.
@TenOdMirabelek: muszę się zmartwić ale w świetle polskiego prawa pedofilia to nie jest tylko „zamoczenie” a kara może być rożna, od więzienia po skierowanie na leczenie psychiatryczne, o ile do karania w ogóle dojdzie
@TenOdMirabelek: Ty tak na poważnie? Zazdroszczę entuzjazmu jeśli myślisz, że gość, który nagrywa każdy telefon jaki do niego dzwoni nie przemyślał i nie skonsultował z prawnikiem filmu, który wypuszcza na innych twórców.
@Jaxo22: y? To, że boxdelowi mogą klepnąć chociażby molestowanie to wiem. Ale nie uważacie, że jest w tym trochę racji? Stuu i reszta to zjeby, to prawda. Ale jeśli trzynastka idzie na imprezę z pełnoletnim, to #!$%@?, kto ją tak wychował?
@Redoxx: No ale to ze ta 13 jest na tej imprezie to znaczy ze ty jako dorosły człowiek możesz ja wydymac albo zmolestowac ? Nie wydaje mi się.

Poza tym w świetle polskiego prawa nawet jak ci ta małolata wystawi pisemna zgodę to i tak będziesz sądzony jeśli sprawa się wyda.
@bdg-bro: No tylko, że stuu miał ewidentne ciągoty do nieletnich. Z opisu owłosienia i wymarzonej waginy można śmiało rzec, że opisuje dzieci. Nic go nie broni, chciał z gówniarą być więc na bank docelowo chciał zamoczyć plus dodatkowo jest ta sytuacja z pokoju z upitymi dziewczynkami gdzie jedna wylądowała w wyrze i nie wiadomo co się stało. Stuu to zwyrodnialec, a dubiel go chronił. Baxton obrywa za mocno, chociaż swoje też
@Jaxo22: @talarzon @isrin22 nie usprawiedliwiam tej bandy i generalnie uważam, że za obcowanie seksualne z nieletnimi należy się jazda z tymi podłymi gnidami. Tym bardziej, że wykorzystali swoją wysoką pozycję jako influ. Natomiast zagaduję, że za ofiary wybrali te z najbardziej spranymi mózgami. Jest to ohydne, ale jakoś jeszcze gorzej znoszę informację o pedofilii wśród księży czy animatorów wobec bezbronnych dzieci, gdzie ani grama przyzwolenia nie było. Tutaj mam wrażenie, że