Wpis z mikrobloga

@A_R_P: Za toksyczna wersje meskosci odpowiadaja obie plcie. Mezczyzni, ktorzy tak mowia i kobiety co wybieraja toksykow i psycholi. Ale to nie jest temat tego postu. Tu jest mowa o calkowitym zniszczeniu rynku matrymonialnego gdzie gwalciciel z pracy ma mega powodzenie a normalny chlopak zadnego. Wytlumaczysz mi to? Ja bym nigdy kobiety nie tknal wbrew jej woli a kobiety swoimi wyborami pokazuja, ze jestem gorszy. Rzygac mi sie chce od tego.
a może więcej empatycznych facetów? Kto bardziej dosra facetowi, kobieta czy drugi facet? Kto dzieciom mówi: nie płacz jak baba?

znaczy się tu problemem chyba nie jest brak empatycznych facetów, jak widać ona ma tyle chętny do wsparcia, że nie nadąża odpisywać każdemu.

to nie deficyt empatii sam w sobie chyba jest problemem *1* - tylko fakt, zę faceci ją kierują tylko na kobiety. więc większa ilosć empatycznych facetów poskutkuje większym wsparciem
nie miałem na celu szukać problemu w nich tutaj, tylko zauważyć, może błędnie, ze więcej empatycznych facetów pewnie nic nie zmieni w tej kwestii.
@A_R_P:
@10129: tu można filozofować. Może przy prawdziwej empatii też by sobie pomagali, a nie tak jak zwróciłeś uwagę mają nieczyste intencje i wcale nie o pomoc chodzi
@A_R_P:

tu można filozofować.

zazwyczaj mnie na to bierze po benzo, tylko na ogół gadam głupoty + nikt nie chce tego słuchać. aktualnie wypadło na Ciebie XD

nie nazywałbym tego od razu nieczystymi intencjami, jak to subreddit "lonely" to raczej szukają miłości/potencjalnej partnerki w większości a trudno to nazwać 'nieczystym'

też w takich miejscach jest sporo ludzi którzy w ogóle nie mają kontaktów z kobietami, ani przez neta ani żadnej realnie
@A_R_P: Nie powiedziałem, że wszystkie, ale skoro gwałciciel może mieć pełno lasek a normalny facet żadnej to świadczy to o systemie wartości kobiet jako grupie. Dlaczego nie znajdzie się kobieta, która będzie chciała być z normalnym mężczyzną a do gwałciciela ustawiają się w kolejce? Jeśli wg ciebie to jest ok to współczuję.

Dodatkowo tylko raz w życiu usłyszałem od kobiety, że lubi wrażliwych mężczyzn. I to nie od Polki. Kobiety ciągnie
@LostHoldenCaulfield: sorry, ale masz jakiś problem z wyciąganiem prawidłowych wniosków. Gdzie napisałam, że to jest ok? Wręcz powiedziałam, że to mniejszość. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do kobiet, że robisz sobie jakieś projekcje.
I serio mizoginów z daleka się wyczuwa. Może tu jest problem w Twoich kontaktach? Bo wiesz, jak wylewasz swój żal w rozmowach z kobietami, tak jak teraz tu ze mną, to tu bym szukała przyczyn Twoich niepowodzeń.
Tak jak
@A_R_P: Widzę, że już nie ma argumentów, wieć trzeba wymyślać rzeczy.

Ja nie nienawidzę kobiet, wręcz jestem przez to przez niektórych na tym tagu wyzywany od normików. Jakbyś czytała moje posty to byś wiedziała. A to, że łatwiej jest gwałcicielowi znaleźć laskę niż porządnemu chłopakowi to NIE JEST MOJA WINA.

Jeśli powiedziałem gdzieś nieprawdę to udowodnij mi to a nie zaczynasz obwiniać mnie, ofiarę. Dlaczego nie zaczniesz jechać po kobietach, które
@LostHoldenCaulfield: serio Ci współczuję.
Dlaczego mam studiować Twoje wpisy? XD nie potrafisz rozmawiać tylko od razu atakujesz. Znam dużo porządnych chłopaków, którzy mają dziewczyny. Nie znam natomiast żadnego gwałciciela X.X to czemu o nich mam mówić? Masz jakiś mocno zaburzony obraz. Myślałeś może, żeby porozmawiać ze specjalistą?