Wpis z mikrobloga

Za moich czasów na szkolnych korytarzach rozmawiało się o ostatnim odcinku Smurfów, ewentualnie – jeśli mowa o starszych klasach – o Motomyszach z Marsa czy Dragon Ballu, a dzisiaj dziatwa szkolna rozmawia o jakichś boxdelach, fagatach czy stuu. Jak zrobię się całkiem niedołężny, taka młodzież, wychowana na patoinfluencerach, pewnie mi nieraz naleje moją własną laską w ciemnym zaułku. To muszą już być czasy ostateczne, bez dwóch zdań.

#stuu #gonciarz #boxdel #pandoragate #afera #takaprawda #oswiadczenie #kiedystobylo #30plusclub #przegrywpo30tce
podsloncemszatana - Za moich czasów na szkolnych korytarzach rozmawiało się o ostatni...

źródło: czasyostateczne

Pobierz
  • 11
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Nieee, ja tu o pewnym trendzie, obejmującym uczniów różnych szkół i klas, a ci od kosza na głowę to mniejszość była, może jacyś kibice Elany Toruń, nie wiem. U nas nic takiego się nie działo, proszę pana kolegi. Nie powiem, czasami może ktoś tam i napluł nauczycielowi do herbaty, ale nic poza tym, słowo daję, żadnych koszy na głowę. My spokojni i grzeczni byliśmy.
@pod_sloncem_szatana: jakiś
W tej chwili każda interesująca cię wiedzę możesz zdobyć za pośrednictwem internetu a to ze jest wolny dostęp to każdy wykorzystuje jak umie. Wystarczy filtrować informacje. Jak chcesz to dalej rozmawiaj sobie o tym co w tv leci
joekey - @podsloncemszatana: jakiś 
W tej chwili każda interesująca cię wiedzę możesz...

źródło: IMG_0204

Pobierz