Wpis z mikrobloga

@BartoszCebularczyk: Wczoraj kupowałem pomidory w biedronce nie to że jakieś specjalne, Jedne W taccee za 6.99zł
a drugie na gałązce. za 4.59 zł

cały szkopuł z tym że obydwie ceny przy kasie okazały sie cenami za 500Gram
Przypominam ze vat na spzywke jest zniesiony

9 zl / kg pomidorów w sezonie to naprawdę dobry przekaz leci ....
@BartoszCebularczyk: Wyjechałem do Szwajcarii 6 lat temu, CHF był po jakieś 3.7, a ceny w sklepach mniej więcej 1 : 1 liczbowo (czyli w Szwajcarii za te same zakupy +/- 4x drożej- przykładowo chleb 4PLN, tu 4CHF). Teraz, CHF 4.7 a spożywka w sklepach jakieś 2.5x drożej :P.
  • 0
@BartoszCebularczyk gdzie wy k... te zakupy robicie, serio. Ceny wzrosły, to wiadomo ale nie aż tak żeby przyjmować, że 16zl/chipsy na jakieś stacji to norma.
W zwykłym Dino Lasy duże wczoraj po 7 czy tam 8zl, gdzie im do 16...
przed podatkiem cukrowym 4pak 2 litrowej coli czy pepsi mozna bylo w promocji dostac za 9,99zł a 6 pak biedronkowej 2 litry tez w okolicach 10zl a teraz nawet najtansza biedronkowa cola kosztuje 5zl za 1,5 litra, złodzieje


@Ksemidesdelos: ale na co pić tyle tej coli? przecież to wyniszcza zęby w piorunującym tempie. powoduje otyłość, wyniszcza wątrobę i trzustkę! rozumiem raz na ruski rok puszeczka 250ml ale żeby jakięś wielopaki kupować
i dobrze, to powinno być drogie


@xqwzyts: i ma rację. gdyby to było tanie, stalibyśmy się grubasami takimi jak angole czy amerykańce. zresztą polakom już urosły dupy strasznie. czas przejść na tańsze i zdrowe odżywianie.
Inflacja inflacją ale nikt mi nie wmówi, że kilka pokrojonych ziemniaków jest warte 16 zł.


Jak im obroty spadną, to zmniejszą ceny.


@Dlkvv: @MILIARDER_007 i dobrze. samemu se można chipsy w domu usmażyć za 1/10 ceny. bo oni nawet jak obniżą to o ile? 50 groszy?