Wpis z mikrobloga

@MILIARDER_007: witam pana zamordystę co myśli że zakazami zbawi świat xD jak byś cieciu nie zauważył to czipsy czy mc nie zrobił się drogi bo go jakoś opodatkowali tylko PODSTAWOWE PRODUKTY SPOŻYWCZE WYEJBAŁO W KOSMOS. Knajpy ze zdrowym gastro też podniosły ceny, kupując sam i szykując sobie posiłki tez płacisz w c--j więcej niż kiedyś. Prościej się nie da zakuty łbie
  • Odpowiedz
kupując sam i szykując sobie posiłki tez płacisz w #!$%@? więcej niż kiedyś.


@xqwzyts: tak ale można zredukować ilość spożywanego żarcia. większość Polaków jest otyła. nie służy to zdrowiu. zbyt duży dobrobyt był i dupska urosły niesamowicie babom a facetom brzuchy. czas nauczyć się pościć. nie trzeba zaczynać dnia od napychania bębna. Bracia Rodzeń zalecają jedzenie od popołudnia. i stykną dwa posiłki dziennie a nie 5. wówczas wrócimy do zdrowej
  • Odpowiedz
@xqwzyts: głodówka służy zdrowiu. pościć również powinniśmy ze względów religijnych - jesteśmy Chrześcijanami. także ze względu na głód panujący wciąż w niektórych krajach powinniśmy odmawiać sobie czasem posiłku. w Afryce wciąż ludzie umierają z głodu co w Polsce jest nie do wyobrażenia. żyjemy w dobrobycie nawet z pensją minimalną, która za chwilę wyniesie ponad 3200 na rękę. uświadom to sobie. zobacz se na zdjęciach w necie jacy szczupli ludzie byli
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk: jaki jest sens wywalać takie ceny za towar kompletnie ZBĘDNY i to taki, który kupuje (a raczej kupowała) w zasadzie tylko młodzież? Jedyna opcja to impreza i zrzuta ale serio - 2 paczki to cena już jak za dobrą wódkę. To się nijak nie kalkuluje w żaden sposób.

Druga sprawa to co oni zrobią z tymi paczkami jak większość się nie sprzeda? A w tej cenie to raczej bardzo
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk: Moja teoria jest taka że ktoś powinien się uważnie przyjrzeć tym czipsom. Swego czasu miałem wrażenie że uzależniają mnie do takiego stopnia że po prostu trzęsę się i muszę iść kupić laysy paprykowe bo nie wyczymam.

Może to taka zagrywka żeby uzależnić ludzi od nich i p------ć cene do góry hehe jak n-------i
  • Odpowiedz