Wpis z mikrobloga

Nie chce brzmieć jak boomer, bo jestem przed trzydziestką, ale za moich czasów dziewczyny dbały o siebie o wiele bardziej i ubierały się kompletnie inaczej.

Wczoraj przejeżdżając przy liceum, zauważyłem grupkę hipohopowcow, dopiero po czasie się zorientowałem, że to grupka dziewczyn. Szerokie, za duże jeansy, białe brudne air forcy, za duża oversizeowa szara bluza. Dziewczyny, co z Wami? To wygląda tragicznie.

Obecnie mam wrażenie, że gdyby zdjęcie klasowe zrobić tyłem to wyglądaliby jak klasa samych chłopaków w technikum. Chyba, że któryś niebieski ubrałby węższe spodnie, wtedy można byłoby polemizować czy to nie jest czasem jedyna dziewczyna w klasie. Jeszcze zawsze znajdzie się conajmniej jedna, która urwała się prosto z balu przebierańców, gdzie była przebrana za Jokera z zielonymi włosami, bądź Cruelle De Mon.

Nie chodzi mi tutaj o wyuzdane stroje, ale trochę kobiecości. Spodnie podkreślające sylwetkę, długość nóg czy bluzki z umiarkowanym dekoltem.

Współczuje Wam Panowie, którzy chodzicie do szkół, ciężko wybrać spośród samych chłopczyc.

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #moda #rozowepaski #zalesie
  • 44
  • Odpowiedz
@30062018: albo mają wysrane na to czy coś podkreślają czy nie.

Trzeba było podejść, przywitać się i wytłumaczyć gówniarom czemu maja chodzić w ciasnych spodniach i krótkich bluzkach.
  • Odpowiedz
Tylko że w moich czasach, moda podkreślała walory i kobiety wyglądały lepiej. Dziś się oszpecają. Dziwna ta moda.


To tak jakby była moda na niemycie się albo bycie grubasem.


@30062018: to nie ma znaczenia. Młodzi to ludzie którzy nie reprezentują twoich poglądów przez co nie mają w tobie zrozumienia.
Oni mają prawo być sobą, buntować się, ty masz prawo to krytykować.

Ja tylko chciałem zaznaczyć, że nastąpiła dla ciebie zmiana pokoleniowa.
  • Odpowiedz
@30062018: Zwykła zmiana pokoleniowa jak zawsze. Tyle że spodziewaliśmy się że ona wleci jak będziemy mieli po 40 a internet wszystko przyspieszył i nadeszła szybciej
  • Odpowiedz
@30062018: czy ty właśnie publicznie się żalisz, że LICEALISTKI nie ubierają się dla ciebie wystarczająco kobieco? xD oby twoja historia przeglądania i zawartość twardego dysku nie wyszły na jaw.
  • Odpowiedz
Wczoraj przejeżdżając przy liceum, zauważyłem grupkę hipohopowcow, dopiero po czasie się zorientowałem, że to grupka dziewczyn


@30062018: lvl >30 here i ja tam bym się ucieszył z takiego widoku. Subkultury dawno wymarły i wszyscy chodzą ubrani tak samo czy jak im influenserzy powiedzą. Dobrze, że młodzi mają jakiś "swój" styl- w sensie nie taki jak większość.
  • Odpowiedz
  • 28
@30062018 o janusz boomer co seksualizuje mlodziez. A czemu one maja sie ubierac kobieco? Zebys sie gapil na nastolatki I je ocenial pod wzgledem attakcyjnosci? Czemu nastolatki maja byc dla ciebie atrakcyjne? Wiesz ze atrakcyjny = podoba mi sie do lozka. Wez sie lecz
  • Odpowiedz
@30062018: ja jestem po 30, ale nie zdziadziałem jak ty. Za moich czasów laski w szkole średniej ubierały się jak im pasowało i były gwiazdeczki w spódniczkach, emo, metale, dresiary, a większość po prostu ubierała się przeciętnie.
  • Odpowiedz