Wpis z mikrobloga

@Mandarex: Wpisu Wilka nie komentuje - nie zgadzam się z nim chyba tak jak każdy normalny człowiek. Analogii z Mentzenem nie widzę bo nie wiem ile on pracuje i nie zauważyłem żeby darł ryja o czyjeś pieniądze. Co do nieobecności to się zgadzam - jeśli się #!$%@? jako poseł to słabo natomiast to jest zupełnie inny argument. Odnosiłem się do samego faktu, że siedzi od lat na państwowych posadach i w
bo nie wiem o jaki ch*j im chodzi...


@garrincha94: Dobrze, jak pięciolatkowi.

Najpierw piszesz:

Analogii z Mentzenem nie widzę bo nie wiem ile on pracuje

Później:

Co do nieobecności to się zgadzam - jeśli się #!$%@? jako poseł to słabo

Następnie:

A jeśli tam mało robi to oczywiście powinno się go przyszpilić za to.


A wszystko to robisz odpowiadając na komentarz w którym dostałeś informację, że Bosak jest na drugim miejscu
@card_man: Ja zaczynając dorosłe życie wykonywałem z 6-8 różnych krótkoterminowych stanowisk z których się zwalniałem po 2 tygodniach, też dzisiaj mi się to zlewa w jednolitą breję kołchozów.

Ale Bosak to nierób i to akurat fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mandarex A! Teraz rozumiem, dla mnie liczba nieobecności nie jest jedynym kryterium przy ocenie czy ktos się opieprza jako poseł. Nie wiem czy te Twoje 25 dni to jest 50% czy 2%. Nie wiem na czym dokładnie polega praca codzienna posłów i jak wygląda. Potrafię sobie wyobrazić że w te 25 dni lub cześć robił ważniejsze rzeczy lub nie uczestniczył w posiedzeniach na których np. zamierzał się wstrzymywać od głosów. Nie wiem
@card_man: jak nie lubię konfederacji i bosaka, to tutaj w pełni go rozumiem. Sam jakby ktoś mi zadał takie pytanie i musiałbym wymienić WSZYSTKIE prace to musiałbym się mocno zastanowić i możliwe że o czymś bym zapomniał. Sporo osób zaczynało od gównorobót które zmieniało się nawet co parę tygodni.
@card_man: No może nie pracował ale przynajmniej ma bardzo dobre wykształcenie... średnie po łącznie około 7 - 9 latach studiowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W latach 2001–2004 studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej[3]. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu[5]. W latach 2004–2008 studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie[3][6]. Studiował również zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów
@card_man pytanie powinno brzmieć gdzie i co robił. Bo widzę, że był redaktorem jakiegoś portaliku prawy.pl Ja też mógłbym powiedzieć że 20 lat temu byłem dziennikarzem deskorolka.pl bo wysłałem im kilka artykułów. Krzysiu poza byciem w sejmie nie skaził się praca zawodowa, bycie posłem to jedyne co potrafi. Na rynku pracy taki człowiek nie przetrwałby godziny