Wpis z mikrobloga

@Riolet: nie widziałem, żeby wykop ich bronił. Po prostu niektóre różowe poczuły krew i w ten sposób chcą zdobyć atencję, bo to najłatwiejszy sposób, żeby teraz bawić się w moralizatora. A gdzie były te różowe 10 lat temu, kiedy ci influencerzy robili kontent na dzieciach? Mogę się założyć, że sporo różowych, które teraz bawią się w moralizatorki, odpalały filmych tych influ swoim dzieciakom, żeby mieć czas na tinderka xD
  • Odpowiedz
@lord-nihilus: otóż to. I to mnie bawi. Większość różowych odpala YT, żeby mieć czas wolny dla siebie, a powinno się np. oglądać z dziećmi to, co one. Teraz różowe chcą zmyć z siebie odpowiedzialność, że dawały dostęp swoim dzieciakom do filmików tych influ xD
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Sukanek się wzięła za temat Stuu jakoś we wrześniu chyba, to wariatkę z niej zrobili, widać, że to #!$%@? hydra i tam się kryją wzajemnie i dopiero ktoś mocny jak Wardęga mógł ruszyć ten temat.
  • Odpowiedz
@Riolet: a przepraszam bardzo, a czemu różowe, będące często rodzicami, się za to nie wzięły? Nie dostrzegały, że te filmiki są nie tylko bezwartościowe, ale wręcz szkodliwe? Przykładowo promując konsumpcjonizm. Do dzisiaj pamiętam jak madki kupowały lody ekipy i jeszcze się o nie biły w sklepach xD Ja się zapytam klasycznie: GDZIE BYLI RODZICE?
  • Odpowiedz
@Riolet: Sukanek tez wyjasnił dlaczego wcześniej nie reagowala i dlaczego teraz( ͡° ͜ʖ ͡°)
"nie wiem jak mogłam być zakochana w takim potworze"
"traktowałam te dziewczyny jak rywalki"
lord-nihilus - @Riolet: Sukanek tez wyjasnił dlaczego wcześniej nie reagowala i dlacz...
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: jak byłem dzieciakiem to mi tez rodzice nie kontrolowali co ja tam w internecie ogladam czy w co gram, moze troche inne czasy były, bo teraz rodzicami są juz ludzie wychowani z internetem, ale i tak dzieciaka nie upilnujesz cały czas.
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Absolutnie każda strefa na Wykopie która nie jest tagiem hobbistycznym na mirko to kompletny ściek intelektualny. Jak nie moralizowanie pedofili bo to sławni YouTuberzy to plucie jadem na Ukrainę, Rosję, PiS, PO, i wszystko inne co obecnie jest w obiegu medialnym, bo jak tylko temat się zmieni to plują jadem na coś innego. Albo tag przegryw gdzie anonki zrzucają winę za swoje własne nieudacznictwo na cały otaczający ich świat.

Osobiście
  • Odpowiedz
jak byłem dzieciakiem to mi tez rodzice nie kontrolowali co ja tam w internecie ogladam czy w co gram, moze troche inne czasy były, bo teraz rodzicami są juz ludzie wychowani z internetem, ale i tak dzieciaka nie upilnujesz cały czas.


@Riolet: to miałaś szczęście, że błędy rodziców nie skończyły się jak w przypadku tych małolat z obecnych afer. I to kolejny argument, dlaczego nagle niektóre różowe włączyły tryb moralizatorek. Pewnie
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy:

a przepraszam bardzo, a czemu różowe, będące często rodzicami, się za to nie wzięły? Nie dostrzegały, że te filmiki są nie tylko bezwartościowe, ale wręcz szkodliwe? Przykładowo promując konsumpcjonizm. Do dzisiaj pamiętam jak madki kupowały lody ekipy i jeszcze się o nie biły w sklepach xD Ja się zapytam klasycznie: GDZIE BYLI RODZICE?


Serio myślisz, że to te same osoby, które biły się o lody ekipy teraz próbują tu moralizować?
  • Odpowiedz
Absolutnie każda strefa na Wykopie która nie jest tagiem hobbistycznym na mirko to kompletny ściek intelektualny. Jak nie moralizowanie pedofili bo to sławni YouTuberzy to plucie jadem na Ukrainę, Rosję, PiS, PO, i wszystko inne co obecnie jest w obiegu medialnym, bo jak tylko temat się zmieni to plują jadem na coś innego. Albo tag przegryw gdzie anonki zrzucają winę za swoje własne nieudacznictwo na cały otaczający ich świat.


Osobiście sprawdzam tylko
  • Odpowiedz