Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Roch wyglądał na zaskoczonego , jak go Marvin cisnął , więc nie wiem czy tak dobrze gra czy faktycznie nie on zadał to pytanie. Zastanawia mnie czy czasem to nie Paweł i czy byłby do tego zdolny , może ma bol dupy , że oni tworzą parę romantyczną , a on swoją szansę na to zaprzepaścił
  • 8
  • Odpowiedz
@armatka9 Paweł to tam ma #!$%@? na pewno nie zadalby takiego pytania. A Sroch jest zaskoczony bo nie spodziewał się że A) ktoś go będzie podejrzewal przecież on taki przyjacielski i B) że ktoś wprost się mu sprzeciwi przecież do tej pory rozstawiał hotel jak chciał
  • Odpowiedz
@armatka9: Trochę czasu spędziłabyś z narcyzem i wiedziałabyś, że dla niego gra zaskoczonego/skrzywdzonego/oburzonego/rozczarowanego (oczywiście Twoją postawą ;)) to bułka z masłem. Trenował to latami.
  • Odpowiedz
@Ibims: też moze być taka możliwość. Ale niestety jest tak fałszywy że szefuncio wiedział to i tak bez tego pytania. Więc w sumie niech mu wszystko wygarną. Niech jeszcze tam Kukiz usiądzie i posłucha może coś dojdzie do niego
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: w punkt dokładnie,Szczoch pewny że każdy tam go kocha bezwarunkowo a tu ktoś śmiał mu prosto w twarz wygarnąć kim jest i jaki perfidny jest
jak dla mnie na bank to on albo Cycata po konsultacji z Szczochem
  • Odpowiedz