Wpis z mikrobloga

Portal DZIECKO opublikował artykuł o ruchających się 16-17 latkach i jako ilustracje dał zdjęcie tego zagubionego dzieciaczka, że to niby te ruchające się 16-17 latki xD
Trik stosowany, ponieważ istnieje ryzyko, że autentyczne zdjęcia prawdziwej highschoolowej młodzieży mogłoby nie wywołać w czytelnikach odpowiedniego poczucia grozy podczas czytania o zatrważającym zjawisku GROOMINGU
A tak czytelnik widzi na obrazku dziewczynkę i już wie, że powinno się edukować małe 17 letnie licealistki by nie przyjmowały cukierków od pedofilów.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #grooming
Bananek2 - Portal DZIECKO opublikował artykuł o ruchających się 16-17 latkach i jako ...

źródło: agugu

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Bananek2 GROOMING - czyli ból dupy kobiet w okolicach 30 lat i wiecej, że dorośli faceci w okolicach 30 lat i więcej wyrywają młode, jędrne 18-20 letnie DOROSŁE dziewczyny.

Natomiast groomingiem nie jest samotna 50 letnia bogata matrona jadąca poskakać na 18-20 letnich czarnych kindybałach na Zanzibar czy do Kenii.
  • Odpowiedz
@Bananek2: a to na zmianę, jak trans ma opowiadać o zmianie płci 12stolatkom to "OK, brawo", a jak 18stolatka w nocnym klubie poznaje 30stolatka to grooming. Podwójne standardy...
  • Odpowiedz
@Bananek2: obleśne. Ja sama mam 23 lata i by przez myśl mi nie przeszło by się z 30 letnim dziadem umawiać na randke a co dopiero gdybym miała 17. Chyba tylko takie z patologii biorą takich.
  • Odpowiedz
GROOMING - czyli ból dupy kobiet w okolicach 30 lat i wiecej, że dorośli faceci w okolicach 30 lat i więcej wyrywają młode, jędrne 18-20 letnie DOROSŁE dziewczyny.


@Kamokamo: czemu łżesz
Chodzi o dziewczyny poniżej 18
  • Odpowiedz
@Kamokamo: nie ma aż tak wielu par z roznicą 10-12 lat. Mam wokół dużo Oskariatu i pary są raczej są w zbliżonym wieku. Ale jeśli dziewczyny mają na co chcą od rodziców to tym bardziej szukają rówieśników.

A jeśli już takie coś jest to może być zarówno w porządku, może być wykorzystywaniem mężczyzny i może być groomingiem.
O trzecim mowa gdy ktoś specjalnie wyszukuje najbardziej zaburzone i łatwe do zmanipulowania ofiary.
  • Odpowiedz
nie ma aż tak wielu par z roznicą 10-12 lat


@analogiczna: Zamknij się próchnico. U mnie różnica wieku wynosi 15 lat, wcześniej też miałem 16 letnie laski. Nie ma porównania, laska po 24 roku staje się nieznośna.
  • Odpowiedz
i jako ilustracje dał zdjęcie tego zagubionego dzieciaczka


@Bananek2: Przecież to jest twarz młodej nastolatki. Nie przesadzaj za bardzo z hiperbolami, żeby przypadkiem nie poprzeć wrogiej narracji. XD
  • Odpowiedz
@RedTiger: a czym sobie zaslużylam na wyzwiska?
Stwierdzeniem, że widuję pary w podobnym wieku?
Sama byłam wyjątkiem, bo moje rówieśniczki w większości wybierały różnicę do około 4 lat.

I na pewno ufam komukolwiek kto się chwali podbojami na wykopie
  • Odpowiedz
@Bananek2: Lewusy to już naprawdę nie mają do czego się doczepić. Pamiętam w liceum (lata 2006-2009) miałem typiarę w klasie która sypiała z nauczycielem który miał koło 30tki wtedy i dumna była jak paw że ją taki 'dorosły' facet obraca.

I najlepsze że ten gość miał co roku inną uczenice bo same mu się pchały do wyra. I tam nie było żadnego dziwnego bajerowania, zmuszania ani przemocy, czysta, piękna nastoletnia miłość
  • Odpowiedz
I na pewno ufam komukolwiek kto się chwali podbojami na wykopie


@analogiczna: Jednakowo nikogo nie interesuje opinia starych bab kto się z kim rucha. Nie właźcie nam do wyra, ok?
  • Odpowiedz
@RedTiger: dwa tygodnie temu pisałeś, że jesteś cztery lata z Ukrainką i planujesz ślub.
To zacząłeś się z nią spotykać, gdy miała 11/12 lat?
A teraz udało się jej uzyskać pozwolenie na ślub przed 18 rokiem życia?
  • Odpowiedz