Wpis z mikrobloga

Portal DZIECKO opublikował artykuł o ruchających się 16-17 latkach i jako ilustracje dał zdjęcie tego zagubionego dzieciaczka, że to niby te ruchające się 16-17 latki xD
Trik stosowany, ponieważ istnieje ryzyko, że autentyczne zdjęcia prawdziwej highschoolowej młodzieży mogłoby nie wywołać w czytelnikach odpowiedniego poczucia grozy podczas czytania o zatrważającym zjawisku GROOMINGU
A tak czytelnik widzi na obrazku dziewczynkę i już wie, że powinno się edukować małe 17 letnie licealistki by nie przyjmowały cukierków od pedofilów.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #grooming
Bananek2 - Portal DZIECKO opublikował artykuł o ruchających się 16-17 latkach i jako ...

źródło: agugu

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@analogiczna: wiesz, jak ja chodziłem do średniej to były jeszcze czasy względnej biedy w porównaniu z dzisiejszymi czasami. Rówieśniczki miały często chłopaków 6-10 lat starszych którzy już pracowali, mieli trochę kasy i własne auto, motocykl. Najśmieszniejsze, że te które nie zdołały zaobrączkować i są singielkami to mają największe pretensje, że sam się uganiam za młodszymi chociaż kiedyś byłem dla takich niewidoczny.
  • Odpowiedz
@filip8192

Nastolatki tak, ale bardziej pasującej z wyglądu do przeciętnej 12 niż 17 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie mówiąc o tym, że dzisiaj przeciętną 17 ciężko zobaczyć bez całej wytapetowanej mordy, obrazek po prawej jak najbardziej prędzej pasuje.
  • Odpowiedz
@kricalke: Może cię zaskoczę, ale wielu przystojnych, ustawionych życiowo 30-latków bierze pod uwagę dziewczyny w twoim wieku tylko w jednym kontekście i pewnie wiesz jakim. Bo może i pociąga ich młode ciało, jednak osobowość i intelekt dziewczyn w tym wieku jest dla nich (używając twoich słów) "obleśna" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
obleśne. Ja sama mam 23 lata i by przez myśl mi nie przeszło by się z 30 letnim dziadem umawiać na randke a co dopiero gdybym miała 17


@kricalke: facet w sile wieku, w najlepszym okresie w swoim życiu (30-40 lat) jest dla cb starym dziadem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yhy.
Jak się chcesz wozić starym a3 z chlipaczkiem w Twoim wieku, zamiast nową s6, to proszę
  • Odpowiedz
@Bananek2:

Oj tam, oj tam. Według "gazety" za to Bolki mogą zdradzać i jest OK. Polak za to nie ma prawa głosu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Linki? Poszukaj sobie, bo mi się nie chce, a było wiele razy.

"Redaktorki" piszące te artykuły to stare panny z dziećmi, których żaden porządny facet nie weźmie na garba, albo po prostu to stetryczałe babska po 30-tce i żal dupę im
  • Odpowiedz
GROOMING - czyli rozsądek, że niedojrzali emocjonalnie faceci w okolicach 30 lat i więcej którzy nie potrafią nawiązać normalnej relacji wyrywają młode, jędrne 18-20 letnie głupie i niedojrzałe emocjonalnie dziewczyny, które nie mają zielonego pojęcia co robią i jak są manipulowane, tylko po to aby służyć jako materac dla patusa.


Poprawiłem. Dorosłe laski które już przerobiły tę lekcję chcą ostrzec młode naiwne dziewczyny, że to droga donikąd.
To dobitnie pokazuje jak bardzo
  • Odpowiedz
@Bananek2 pragnę zauważyć że temat nagle jest poruszany w krajach Europejskich w tym samym czasie.
Jakiś tydzień temu była debata w Brytyjskim radiu na dokładnie ta same kategorie wiekowe.

Najlepsze że typiara która chce bronić te dziewczyny sama sie przyznala że jest w związku z dużo starszym facetem.
  • Odpowiedz
@olokynsims: Przecież one tego nie robią żeby kogokolwiek ostrzec, tylko się same irytują, bo mają 20-30-40 lat i faceci w ich wieku zamiast nimi się interesować to idą do młodszych.

Nie ma aż tak wielu par z roznicą 10-12 lat. Mam wokół dużo Oskariatu i pary są raczej są w zbliżonym wieku. Ale jeśli dziewczyny mają na co chcą od rodziców to tym bardziej szukają rówieśników.


@analogiczna: To jest biologicznie
  • Odpowiedz
Przecież one tego nie robią żeby kogokolwiek ostrzec, tylko się same irytują, bo mają 20-30-40 lat i faceci w ich wieku zamiast nimi się interesować to idą do młodszych.


@CzaryMarek: tak jak napisałem wcześniej, niedojrzałe emocjonalnie stare dziady wyrywają młode głupie naiwne niedojrzałe emocjonalnie dziewczyny żeby zaliczyć i wyprodukować uszkodzone dobra, ale nie po to żeby wchodzić w związek i mieć dzieci.
Przed tym przestrzegają je starsze i mądrzejsze, które już
  • Odpowiedz
@olokynsims: Ile % związków kończy się stałym związkiem i produkcją dzieci i o ile mniejsza jest szansa na owy stały związek i dzieci ze związku 30-latka i 16-18-latki niż 16-18-latki z 16-18-latkiem?

O czym ty mówisz xD W krajach w których to faceci decydują o losach córek, to właśnie wydaje się za mąż córki za "starych dziadów", którzy mają kasę i mogą zapewnić potomstwu jakiś byt.
  • Odpowiedz
Portal DZIECKO opublikował artykuł o ruchających się 16-17 latkach i jako ilustracje dał zdjęcie tego zagubionego dzieciaczka, że to niby te ruchające się 16-17 latki xD


@Bananek2:

Może to legalne, ale nie dobre


Myślę że to całkiem spoko prawdopodobnie. Może w odróżnieniu od autorki artykułu, bo ta pewnie już trochę stara xD
  • Odpowiedz
Przed tym przestrzegają je starsze i mądrzejsze, które już same padły tego ofiarą,


@olokynsims: Czyli dajmy na to moje rówieśniczki ruchały się ze starszymi zamiast z mężczyznami w ich wieku, a teraz jak mężczyźni w ich wieku chcą tak samo z młodszymi - to "ostrzegajo".

xD xD xD
  • Odpowiedz