Wpis z mikrobloga

Porady dla prawiczków, którzy chcą stracić prawactwo z dziwką:
Na 30-40 min przed telefonem weźcie sildenafil 25-50mg
a żeby nie wystrzlić szybko, to pregabalina + baklofen
jak nie macie tolerki, to małe dawki
ale to jest mit, że za pierwszym razem sie szybko strzela
gdy byłem pierwszy raz u divy, to przy 69 doszedłem w jakieś 10 minut, potem na jeźdzca podobnie
a między spustami długa rozmowa xD
z 20 minut
prysznic 5 minut
już we windzie stał jak kamień xD
10 piętro, lwowska 59, 33-100 Tarnów(teraz już tam nie ma)
słynny blok samobojców w Tarnowie ????
i morderstwo

PS.

zabij swoje dziecko

wyjdź za 4 lata z więzienia

#divyzwykopem #divy #prostytucja #przegryw #kryminalnypatrol
wyjatkowy_szmaciarz - Porady dla prawiczków, którzy chcą stracić prawactwo z dziwką:
...
  • 12
@michal1498: @EndThis Pan PISS tego nie zakazuje. Robiłem 69 i to kilkadziesiąt razy, jeśli divy były ładne.

PS. Nigdy nie czułem smrodku., Divy, to profesjonalistki i myją peezde po kazdym kliencie jakimiś żelami zapachowymi, ja najbardziej lubię zapach egzotycznych owoców i truskawkowy. Mniam. Czasem przy tym dochodziły i to nie było udawane, bo znawca here.
@wyjatkowy_szmaciarz: Wszystko związane z wysokim ciśnieniem, więc jak masz jakiekolwiek problemy z sercem, ciśnieniowe to jest stanowczo odradzane.

Potem klasyczne powikłania właśnie tez ztym związane, jak mocne bóle głowy, zamroczenia, zawroty głowy, osłabienie, problemy ze wzrokiem itp itd, na ulotce jest wszystko szczegółowo rozpisane. Ogólnie erekcja w sildenafilu to jest efekt uboczny :P
Oczywiście to też nie jest tak że coś złego/mniej złego może ci się stać. Aczkolwiek nie jest to