Wpis z mikrobloga

@acpiorundc: Wycena zależy od tego ile potencjalny klient jest w stanie za to zapłacić. Pytanie powinno brzmieć jak znaleźć chętnych klientów na coś co było zablokowane w obrocie przez 5 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
Wycena zależy od tego ile potencjalny klient jest w stanie za to zapłacić. Pytanie powinno brzmieć jak znaleźć chętnych klientów na coś co było zablokowane w obrocie przez 5 lat.


@Talarsson: klient? Chyba akcjonariusz ( Potencjalny akcjonariusz). A to, że było zablokowane czy nie to nie ma znaczenia bo akcje coś są warte, ale nie potrafię ich wycenić teraz. Dlatego pytam się czy ktoś już potrafi to zrobić lub czym by
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: jakieś tam pojęcie mam o tym aby zrobić analizę. To nie jest tak, że brałbym wszystko w ciemno. Bardziej to zastanawiałbym się czy ktoś już próbował liczyć to. Bo jak ktoś mi napisze, że to warte 5 zł albo 20 zł kupuj kupuj to nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zastanawiam się czy tu już wszystkie "trupy z szafy" wypadły. Czy da się jeszcze coś bardziej negatywnego pokazać?
  • Odpowiedz
@acpiorundc: tam jest układ, nie będzie już żadnych trupów

Wierzyciele dawnego Getbacku spłacani się w ramach układu zatwierdzonego przez sąd w czerwcu 2019 roku. Według układu niezabezpieczeni wierzyciele spółki zostaną spłaceni na poziomie 25 proc. w ciągu 8 lat. Łącznie od 2019 roku do końca marca Capitea wypłaciła wierzycielom 600 mln zł.
  • Odpowiedz