Wpis z mikrobloga

@Vedar: bo jak ona jako przeciętna laska ma matcha z 90% skutecznością to sobie selektywnie wybiera dobre kąski

jak chłop ma parę ze skutecznością nawet 10% to i tak daje wszystko w prawo "bo może wejdzie i zobaczymy co dalej" xd
to sobie selektywnie wybiera dobre kąski


@Dietetyq: te dobre kąski też mają niezłe branie tak na prawde przystojny facet może mieć więcej maczy i może do niego walić więcej lasek niż chłopów do super ładnej dziewczyny. Baby wbrew pozorom to też są niezłe spermiarze, gdzieś tu dzisiaj widziałem tiktoka jakiejś laski która za 900 zł promowała swoją akademię żeby uwieść za pomocą jakichś czarów faceta i tam pełno lasek było w
gdzieś tu dzisiaj widziałem tiktoka jakiejś laski która za 900 zł promowała swoją akademię żeby uwieść za pomocą jakichś czarów faceta i tam pełno lasek było w komentarzach XDDD


@zeszyt-w-kratke: Przystojnych facetów jest mało, więc nawet mnie to nie dziwi, że kobiety szukają takich rozwiązań żeby przy sobie takiego zatrzymać. Od taka odmiana PUA dla kobiet.
@euphoriatears trochę to bez sensu bo profil babki przynajmniej wygląda na prawdziwy, sa selfiki w lustrze, zdjęcie z koleżanką, ogólnie bardziej naturalne fotki i to pomimo urody i silnego makijażu. Gościu wygląda jakby miał zdjęcia jakiegoś modela skopiowane, nawet te co niby są selfikami nie wyglądają naturalnie, reszta pozowana jak z katalogu. Dużo jakiegoś filtra, a uroda też dość specyficzna, taka wypacynkowana. Jestem w stanie uwierzyć, że dla wielu dziewczyn wyglada nawet