Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: a to już tłumaczę u różowych bardzo ważna jest hierarchia w stadzie. Samica alfa wyrywa samych chadow. Jak masz różowa która naturalnie jest samica beta ale ma aspiracje do alfy to ty jako brzydki ulaniec psujesz jej image pokazujesz jej koleżanka, że jedyne na co ona może liczyć to jakiś przegryw. Tu nawet nie chodzi o ciebie osobiście. Więc taka różowa dostaje bólu dupy i traktuje cię jak wroga.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Szanuje laske. Za dużo jest przyzwolenia dla tego wiesniackiego i polackiego zwyczaju zawracania dupy innym podczas posilku. Ode mnie dostala by oklaski na stojąco.
Wieśniak jeden z drugim tylko w ten sposób sie nauczy żeby mordę zamknąć jak inni w #!$%@? janjszexie próbują w ciagu #!$%@? przerwy na posiłek mieć choc kilka minut #!$%@? świętego spokoju samemu ze sobą i jedzonkiem. Powiedziałbym że to jeden z niewielu momentów na
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: kuzwa mam baby face w sumie… no, ale to chyba jest słaby wyznacznik nie bycia atrakcyjnym.

Natomiast wiem o jakim problemie wspomniane, tylko słabo to opisane
  • Odpowiedz
@dwa_szopy: ja #!$%@?, nawet nie wiedziałem, że jest taka "zasada", myślałem, że smacznego mówi się, żeby po prostu być uprzejmą osobą, ja mówię, ale nie oczekuje odpowiedzi czy cos, mi też mówią i zazwyczaj podziękuję, czy od tego momentu mam ich #!$%@?ć za to, że nie przygotowali mi jedzenia więc nie powinni życzyć smacznego xDD?
  • Odpowiedz
U Julki cisza... Nawet mu nie podziękowała XD.

Aż tak bardzo jego geny ją obrzydzają???


@BlackpillRAW: Tak, naukowo jest to potwierdzone, ze kobieta odczuwa odradze patrzac na takiego goscia. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego pozbawia to je dobrych manier. No, ale kobietom wszystko wolno przeciez
  • Odpowiedz
xddf ale normictwo copuje jak to niby niekulturalne i laska jest wielkim znawcą savoire vivre żeby tylko nie przyznać że to o wygląd chodzi

jakby tam wszedł kwadratoszczęki chad slayer to odpowiedziałaby mu z pełną buzią ryzykując nawet uduszenie się jedzeniem
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi Były czasy ok 5-7 lat temu gdy byłem ulanym zakolakiem (przed przeszczepem włosów) i również doświadczyłem gdy kobietę obrzydza samo moje istnienie. Kiedyś może zrobię o tym wpis.


Teraz na szczęście nie mam aż tak negatywnych reakcji odkąd schudłem i zrobiłem włosy.


Ciekawe dlaczego? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na pewno wyczuwają
  • Odpowiedz