Wpis z mikrobloga

ale nie było mowy o żadnej zdradzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Antylogic: nie, wcale, bo wspominanie o tym, że aleks jest zakochany ani trochę nie implikuje relacji romantycznej i nie ma żadnego podtekstu

a dla laski git sytuacja - typ, który się sra o byle co nie wróży dobrze na przyszłość
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak dla mnie to nie brzmi jak pierwsza taka sytuacja, i wydaje się że raczej ma podstawy by postąpić jak postąpił. No ale nie znamy całej historii. Coś mu się bardzo nie spodobalo, zakończył temat. Co miał niby innego zrobić w piwnicy ją zamknąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos to ten Aleks jest trochę głupi, że skacze wokół zajętej laski. Wiadomo jaki on ma cel, nie znaczy że ona zrobiła coś złego gdzieś z nim wychodząc, ale zapewne (to tylko domysl z dupy) może sprawiac wrażenie, że jeśli Aleks wystarczająco się postara to będzie coś ten teges - a to już nie za bardzo fair. Gość się jeszcze nie nauczył, że nie spermi się do zajętych lasek, bo to
  • Odpowiedz
Prawidłowo. Jeśli Aleks nie jest gejem, a dziewczyna to przynajmniej 4/10, to nie ma opcji, żeby nie oczekiwał, a przynajmniej nie miał cichej nadziei na coś więcej.
  • Odpowiedz
One tak zawsze, najśmieszniejsze jest to zdziwienie że przecież nic nie zrobiłam


@TurboDynamo: Miałem dosyć niedawno taką sytuację. Wpadła mi w oko dziewucha - mieliśmy już pewne podchody w przeszłości, gdzieś tam w głowie grały sentymenty, gadaliśmy coraz więcej, zaczęliśmy się spotykać - no i minęło pare fajnych dni, a tu nagle spotykam ją jeszcze raz. Dekolt, obcisłe jeansy, włosy jak na pokazówkę do reklamy szamponu. Pytam gdzie leci a
  • Odpowiedz
jak wygląda dyskusja na wykopie


facet: konkretne rzeczowe argumenty, możesz się zgadzać, możesz się nie zgadzać z nimi


kobieta: jak ktoś ma inne zdanie to leci w emocje i wyzywa od inceli, niedojrzałych itd.


@BombaskaEskadraLotnicza: ale do czego się odnosisz? Bo wygląda jakbyś się odniósł do jakiejś wyrwanej z kontekstu zupełnie innej rozmowy.
  • Odpowiedz
Nikt nie inwestuje czasu, pieniędzy, emocji i chęci bezinteresownie.


@Nowystaryziel: @WielkiNos Uważam podobnie jak @Pas-ze-mna-owce: że są takie przyjaźnie ale one rzadkością. Sam mam taką znajomą przyjaciółkę, nic nigdy jej nie postawiłem, czasami się umawiamy coś zjeść, wypić i uwaga każdy płaci za siebie. Ja z swojej strony w ogóle nie czuje do niej pociągu żadnego, a co ona czuje wydaje mi się że też nie. Twierdzi
  • Odpowiedz
ale do czego się odnosisz? Bo wygląda jakbyś się odniósł do jakiejś wyrwanej z kontekstu zupełnie innej rozmowy.


@NieBendePrasowac: Nie, odnoszę się do tego co tutaj jest pisane. Goście w większości podają jakieś argumenty. czy #!$%@? czy słuszne to inna sprawa. Laski w większości cisną komuś, kto mówi nie to co im pasuje.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ładniejsze i bardziej wyrachowane potrafią mieć kliku betaorbiterów w friendzonie z których tylko korzystają w najróżniejszy sposób- od darmowej podwózki przez darmowe żarcie, kino, atrakcje, złote rączki małe remonty po zwykłe poduszki emocjonalne. Oczywiście w drugą stronę nic nie dają. Przyjaźń damsko- męska występuje w dwóch przypadkach- homo,np. prawdziwa lesbijka będzie dobrym kumplem dla faceta, tj. prawdziwy gej będzie dobrą przyjaciółką dla kobiety. Drugi przypadek to dorastanie i wychowywanie
  • Odpowiedz
umiesz czytać? chłop pisze, ze ona cały czas o tym aleksie i z tym aleksem...


@BombaskaEskadraLotnicza: równie dobrze aleks może być kolegą z klasy/roku/kursu/pracy cokolwiek. jak mają ze sobą dużo kontaktu to i o tej osobie mówią, dokładnie tak jakby mówili o dorotce czy innej natalce.

a ty co wiesz o tej relacji, że wiesz lepiej?


nic nie wiem, dlatego nie #!$%@?ę głupot tak jak ty.
  • Odpowiedz
ps. jak masz jakiś chłopów na roku/w grupie/ na kursie to #!$%@? z nimi storki w kółko?


@BombaskaEskadraLotnicza: jakie storki w kółko jak laska pisze o jednej a koleś nie określił żadnej ilości?

sama mówisz, ze nie ma podstaw do oceny sytuacji, ale oczywiście nie mozesz sobie odmówić racjonalizowania sytuacji na korzyść kobiety
  • Odpowiedz