Wpis z mikrobloga

Chiński mędrzec kiedyś powiedział, że jak dziewczyna ma chłopaka i w tym samym czasie spotyka się ze swoim kolegą, to popuści szpary koledze przy pierwszej okazji kiedy chłopak zawiedzie


@Ommadawn: to nawet nie jest kwestia kolegi z którym się spotyka. laska wymusza na swoim facecie taki kształt związku, gdzie jednocześnie z nim jest, ale ma też okazję do rozglądania się za ewentualnie kimś lepszym.
@WielkiNos: ale w tym wątku wysyp teoretyków związkowych po gimnazjum XD
gościu przewrażliwiony, jakby moja partnerka się tak czepiała o moje znajomości z płcią przeciwną to byłby dla mnie gigantyczny red flag.
@WielkiNos: przyjazn damsko meska istnieje, ale mysle ze kazdy ogarniety chlop/ogarnieta baba potrafi zauwazyc kiedy ta przyjazn partnera/ki z plcia przeciwna zaczyna przekraczac pewne granice. Sama mam kumpli, z pracy czy tam z innych miejsc, czasami pogadam z nimi o glupotach, wysle mema czy raz w roku sie spotkamy, pogadamy i kazdy pojdzie w swoja strone, moj chlop tez ma kolezanki ze studiow czy z pracy i czasami sobie z nimi
@WielkiNos: no i co złego zrobił gość? Postępowe i nowoczesne związki, gdzie każdy sobie chodzi do klubu samemu i spotyka z kim chce, bo he he "zaufanie przecież" - nie są trwałe. Chcesz sobie chodzić co chwilę z kumplami gdzieś - bądź singielką.