Wpis z mikrobloga

Tyle postów a nikt nie zwrócił uwagi na to co łaska odpisała na zarzuty że ciągle gada o innym. "Nigdy cię nie zdradziłam i nawet o tym nie pomyślałam" ale nie było mowy o żadnej zdradzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zawsze jak slysze podobne historie wsrod znajomych to robia z faceta przegrywa ktory nie ma pewnosci siebie i nie ufa lasce/przesadza i ona tez mu zawsze w podobny sposob odpowiada............ A potem okazuje sie ze ona jest z Aleksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co to za cenzurowanie słowa na k? W ogóle zauważyłem od jakiegoś czasu, że na Youtubie więksi twórcy cenzurują nawet słowo takie jak 'alkohol' xD O co chodzi? Aż tak politpoprawność postępuje?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ma racje. Typira udaje że nie wie o co chodzi a tak na prawdę cieszy się że ma uwagę faceta który się za nią ugania. One tak zawsze, najśmieszniejsze jest to zdziwienie że przecież nic nie zrobiłam. Kobiety są mistrzyniami tego typu manipulacji i udawania że nie wiedzą o co chodzi, bo sytuacje społeczne czytają dużo lepiej od mężczyzn.
  • Odpowiedz
Dodatkowo faceci widza jak inni chca czegos wiecej od ich partnerki i jak slysza, ze jej 'kolega' ja ktorys raz gdzies zaprasza itp to wie jakie gosciu ma plany :P


@czuczupikczu: kobiety też to widzą, po prostu udają że nie wiedzą o co chodzi.
  • Odpowiedz
  • 3
@prosty_banan

Co to za cenzurowanie słowa na k? (...) O co chodzi? Aż tak politpoprawność postępuje?


@hanma nie, ja mam w dupie poprawność. Po prostu jestem po banie i staram się uważam dlatego cenzuruję prawie wszystko.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kobiety są po prostu nieszczere same ze sobą (albo rżną głupa ale wiedzą o co chodzi) od 1:30 same mówią że ci kolesie których one uważają za "kolegów" lecą na nie
Rinter - @WielkiNos: kobiety są po prostu nieszczere same ze sobą (albo rżną głupa al...
  • Odpowiedz
Chiński mędrzec kiedyś powiedział, że jak dziewczyna ma chłopaka i w tym samym czasie spotyka się ze swoim kolegą, to popuści szpary koledze przy pierwszej okazji kiedy chłopak zawiedzie


@Ommadawn: to nawet nie jest kwestia kolegi z którym się spotyka. laska wymusza na swoim facecie taki kształt związku, gdzie jednocześnie z nim jest, ale ma też okazję do rozglądania się za ewentualnie kimś lepszym.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale w tym wątku wysyp teoretyków związkowych po gimnazjum XD
gościu przewrażliwiony, jakby moja partnerka się tak czepiała o moje znajomości z płcią przeciwną to byłby dla mnie gigantyczny red flag.
  • Odpowiedz
  • 31
@WielkiNos: przyjazn damsko meska istnieje, ale mysle ze kazdy ogarniety chlop/ogarnieta baba potrafi zauwazyc kiedy ta przyjazn partnera/ki z plcia przeciwna zaczyna przekraczac pewne granice. Sama mam kumpli, z pracy czy tam z innych miejsc, czasami pogadam z nimi o glupotach, wysle mema czy raz w roku sie spotkamy, pogadamy i kazdy pojdzie w swoja strone, moj chlop tez ma kolezanki ze studiow czy z pracy i czasami sobie z
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no i bardzo dobrze zrobił, skoro ktoś ma prawo robić jazdy bo ma koleżanki to ma prawo zostać tak samo potraktowanym, szczególnie jak sie jeszcze #!$%@? tyle o tym "koledze"
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no i co złego zrobił gość? Postępowe i nowoczesne związki, gdzie każdy sobie chodzi do klubu samemu i spotyka z kim chce, bo he he "zaufanie przecież" - nie są trwałe. Chcesz sobie chodzić co chwilę z kumplami gdzieś - bądź singielką.
  • Odpowiedz