Wpis z mikrobloga

  • 1028
Tylko aby takie dane miały jakiekolwiek znaczenie należałoby je do czegoś odnieść. Na przykład do tego, ile przyjezdnych numerów logowało się kilka dni przed i po wydarzeniu.
Teraz przecież studenci zjeżdżają do miasta.
  • Odpowiedz
  • 49
@Hary_551: no tak milion studentów wbiło w niedzielę do Wawy xD
a na marszu nie było ludzi pracujących i żyjących w Wawie xD

Czy było 800 k czy bańka czy 1,1 mln to mam beczkę z 60 k xD i z wykopków "wszystko wiem"
  • Odpowiedz
@raul7788 Ale Twój post nie jest o liczebności warszawiaków, tylko przyjezdnych. Więc zostańmy przy temacie przyjezdnych.
Ja nie uważam, że milion studentów przyjechało w niedzielę do stolicy, ale jakaś cześć tego 1,2 miliona to ruch zupełnie nie związany z marszem.
Podanie tylko jednej liczby, bez przedstawienia jakiegoś odniesienia, nie daje obrazu sytuacji. A ja serio chciałbym wiedzieć ile ludzi przyjechało na ten marsz.
  • Odpowiedz
@Hary_551: plus właśnie wspomniane przez opa dual sim.
Też wtedy jeden telefon loguje się jako dwa, więć też na pewno ta liczba jest niższa o procent ile ludzi korzysta z DS.
Dochodzi jeszcze grupa ludzi która nosi ze sobą dwa telefony. też na pewno jest to jakiś procent.
  • Odpowiedz
Teraz przecież studenci zjeżdżają do miasta.


@Hary_551: Ależ ta Warszawa akademicka jest potężna milion studentów i wszyscy przyjezdni a na dodatek przyjechali jednego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leniek a ile było przyjezdnych tydzień temu? Ile będzie za tydzień? Takie dane są potrzebne o czym wspomniał właśnie Mirek z którego próbowałeś się nabijać
  • Odpowiedz