Wpis z mikrobloga

@raul7788: to miałoby sens jakby na codzień w Warszawie przebywali tylko mieszkańcy i wyłącznie na marsz przyjechali ludzie z zewnątrz. Ta liczba pewnie znacząco nie odbiega od ilości telefonów, które "na codzień" się w Warszawie nie logują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@printf No to zobaczmy kto z czym ma problem. Definicja ze strony sjp.pl "Na co dzień - na dzień powszedni, na powszedni, codzienny użytek".

Znaczy że logowały się numery których nie było w Warszawie w dni powszednie. Ale czy 1,2M nowych numerów nie logowało się nigdy przedtem w stolicy, czy nie logowało się w przeciągu ostatnich kilku dni, tygodni, miesięcy?

Pośród tych 1,2M przyjezdnych byli; uczestnicy marszu, turyści, przejezdni w podróży koleją
@Hary_551: i było ich 1200000 - 60000 = 1140000 no tak to liczba osób które przyjechały do zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typie chcesz uchodzić za intelektualistę ale nie potrafisz skleić ze gość wrzuca tu liczbę 1,2 mln aby kontestować 60k które chce wmówić pisokonfederacja.

za sjp

pseudointeligencja lekcew. «grupa ludzi pretendujących do miana ludzi wykształconych, a niemających do tego podstaw»
pseudointeligent

ps. warszawiacy tez brali
@printf OP wrzuca screen jakiegoś posta z danymi z dupy, bez żadnego odniesienia. Zwracam na to uwagę, bo sama wartość 1,2M, nawet jeśli jest prawdziwa, nic nie wnosi bez podania jakiegoś porównania.

Nie odpowiedziałeś na żaden z moich argumentów, za to lecisz ad persona i piszesz o warszawiakach. Warszawiakach których ani ten post, ani mój komentarz nie dotyczy. 1,2M miało przecież świadczyć o liczbie przyjezdnych.
@Leniek trzeba też uwzględnić fakt, że WAWA jest głównym miejscem przesiadkowym dla większości pobliskich miast. Jedziesz do Krakowa? Musisz przyjechać do Warszawy, jedziesz do Gdańska? Też musisz, jedziesz do Wrocławia? Witaj Warszawo
@Jaadammm: same te dane to o kant dupy, bo nie wiadomo ani skąd ani jak określic "nowe" logowanie.

Ale zakładając że są własciwe to tłumaczenie takiej ilości studentami jest absurdalne, do niczego innego się nie odnosze przecież, nie twierdze nawet że to spowodowane marszem
szkoda słów na was


@Jaadammm:
#!$%@? typie, 1,2 miliona nowych numerów w mieście które ma niecałe 1,8 miliona mieszkańców a ty mi #!$%@?, że "studenci zjechali" xD
1,2 miliona to ich akurat jest w całym kraju.
@slapdash: nie imputuj mi czegoś, czego nie powiedziałem. Tak naprawdę nie wiemy jak jest zdefiniowany "nowy numer" - ile czasu musi być poza zasięgiem bts, aby go za takiego uznać, ani jaką cześć z tego 1,2mln stanowią uczestnicy marszu. Jeśli wystarczy dzień - dwa, to całkiem dużą część tej liczby będą stanowić także "słoiki", których w stolicy jest cała masa.
Dla mnie osobiście ta liczba jest totalnie bezwartościowa, bo sam autor