Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wymagania na rynku matrymonialnym zależą od możliwości. Mimo, że nigdy nie byłem przystojny to jeszcze te 5-6 lat temu przy średnim wysiłku dało radę raz na jakiś czas ogarnąć przeciętną panne na spotkanie z apek. Nawet jak nie było spotkań to zawsze się z kimś pisało. Będąc na studiach zawsze była jakaś 1 z 30 która zgodziła się iść na niewinne piwo po zajęciach. A teraz?
Taka lipa od tylu lat, że chętnie umówiłbym się z samotną matką, dziewczyną po przejściach albo kimkolwiek (mimo że szczerze to nie mój typ). Ale co mam zrobić? Nie chodzi o seks, ani nawet związek. #tinder ryje banie gdy od lat nie masz żadnego zainteresowania od żadnej i twoja samoocena mówi ci że o laske 2/10 musisz się postarać. Tak właśnie tinder ryje banie.

#przegryw #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wymagania na rynku matrymonialnym zależą od m...
źródło: dont-give-me-hope-meme-1
  • 5
Anonim (nie OP): Ja znam nawet dwóch niepełnosprawnych typów (wózek, twarz obrzydzona chorobą) którzy też wypisują w necie żale i wiersze o tym jakie dziewczyny nieprzyzwoicie wybredne i są niechciani. Come on, wy faceci nie znacie żadnych granic, pogoń za ci** nie daje wam spojrzeć na siebie krytycznie i zapytac "A czy dziewczyna miałaby ze mną lepiej niż ma beze mnie? Czy mi się należy, skoro jestem serio nieatrakcyjny?"

@mirko_anonim: Hm a co powiesz na gościa, który nie rusza niczym oprócz głowy z powodu choroby a i tak znalazł w pełni sprawną kobietę z którą już żyje 2 lata? Wydaje mi się dziwne ale faktycznie taki człowiek w tym naszym kraju istnieje i poniekąd przeczy to różnym tezom wygłaszanym tutaj.