Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 35 lat. Na zdjęciach jest moje lewe oko w różnym oświetleniu i stanie zmęczenia. Jak widać nie tylko prey eyes, ale duże worki pod oczami.
Byłem u lekarza medycyny estetycznej i powiedział "taka pana natura". Nie chciał się zgodzić na usuwanie tłuszczu spod powieki, bo powiedział, że to i tak nic nie da, bo mam głęboko osadzony oczodół i wystającą gałkę oczną. Doradził, że w moim przypadku jedyne co to wypełniacze, ale to musiałbym powtarzać co jakiś czas.

Myślałem nad lipotransferem, bo trwalsze, ale natknąłem się na opinie lekarzy, że to wcale nie takie dobre, bo nie wiadomo ile wchłonie się tłuszczu i może wchłonąć się nierównomiernie przez co powstałaby asymetria.

Czy rzeczywiście its over dla mnie?

https://i.ibb.co/f1zZFdS/abcd.png

#looksmaxing #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim zacznij od ogarnięcia brwi bo robią gorsze wrażenie niż to oko i spróbuj się przejść na masaż twarzy (kobido) bo możliwe, że da się to poprawić właśnie masażami + ogarnięta masażystka da Ci też wskazówki jak masować samodzielnie pomiędzy zabiegami
Sam cień możesz też delikatnie korygować makijażem jeśli bardzo Ci zależy
@mirko_anonim: heh, jak bylem w szkole to typa z podobnymi oczami wrzucalismy dla beki do smietnika, albo jego worek z butami i potem jak nurkowal to go latwiej bylo do smietnika wrzucic xd kiedys naslal na mnie swojego starego do rodzicow, ale mial takie same oczy i moj stary go wysmial i zgnoil, no po prostu wielopoleniowe zgnojenie. smiesznie bylo, ciekawe co teraz robi w zyciu, bo calkiem o nim zapomnialem
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Wezwoguleicstont, wygląd jest twoją kartą przetargową, nieważne, czy kobieta, czy mężczyzna. Miałbyś takie oczy jak ja to też szukałbyś sposobu jak sobie pomóc.

@xentropia, dzięki, poczytam, możliwe, że skorzystam.

@TTedbundYY, co mi da zaakceptowanie jak i tak odbiór mojej osoby będzie gorszy, niż jakbym miał normalne oczy.

wygląd jest twoją kartą przetargową, nieważne, czy kobieta, czy mężczyzna. Miałbyś takie oczy jak ja to też szukałbyś sposobu jak sobie pomóc.


@mirko_anonim: Mam wyjątkowy ryj, cofnięta lekko szczęka, bo za małolata nie chciało mi się nosić aparatu i co mam zrobić? Mam to zwyczajnie w #!$%@? i akceptuje siebie takim jakim jestem. Jak jakiejś różowej się nie podobam, to jej problem. Dziwnym trafem mam powodzenia u kobiet ¯\(ツ)/¯Niemniej jednak nie
@mirko_anonim: chłopie, robisz to samo co 99,99999% genetycznie upośledzonych.
Szukasz szczegółów do poprawy i próbujesz się wpasować pod szablon. Pokazałeś jedynie jakieś 5% twarzy, a ja już widzę, że jesteś ulany jak prawie każdy kartoflacki 30-latek w Polsce. Zacznij od schudnięcia. Potem zadbaj o skórę. Potem o włosy i paznokcie. Dopiero gdzieś po tym będzie kolej na ogarnięcie brwi.

Cillian Murphy nie ma HŁUNTER AJS, a i tak mogguje prawie każdego
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @DominatorAlfa, odżywianie mam ogarniętę od dłuższego czasu. Więcej snu nic nie daje, ja od dziecka miałem takie oczu, ale z wiekiem po prostu pojawił się jeszcze tłuszcz pod powieką.

@nietoperze20, tam co podałeś piszą głównie o górnej powiece. Coś tam wcześniej przeglądałem zabiegi i efekty po nich to zawsze tam były osoby z lekkim odchyłem od normy. U mnie musi już coś cięższego być zastosowane.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MarteenVaanThomm, no hej, podobno pokazałem siebie tylko 5%, a już wiesz wszystko o mnie?
Nie jestem ulany, mam takie geny. Niektórzy nigdy nie uzyskają hollow cheeks. A poza tym wiele lat choruję, więc odbiło się to na moim wyglądzie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej