Wpis z mikrobloga

Matka powiedziała, że jestem jakiś dziwny, bo nie chce zjeść usmażonych kotletów mielonych, które zostały zamrożone 5 dni temu, a teraz są odmrażane i ponownie smażone.
To coś dziwnego, że mnie to brzydzi?
Dla mnie to wygląda jak słusznie zapomniany przysmak z komuny.
#pytanie #pytaniedoeksperta #gotujzwykopem

Zjadłbyś ze smakiem takiego kotleta?

  • Zjadłbym se smakiem 73.5% (2521)
  • Brzydzi mnie 26.5% (908)

Oddanych głosów: 3429

  • 59
@SombreroTaco137: trochę rozumiem, a trochę nie. I uważam, że jestem w tym trochę dziwny, więc Ty pewnie też. Jak by mi ktoś podał mrożonego kotleta odgrzanego ponownie to bym pewnie zjadł i nie zauważył zbytniej różnicy. Natomiast jeśli zamrożę to co sam ugotowałem (czy nawet kupiłem), to najczęściej kończy się to tak, że wcale nie mam ochoty tego odmrażać i po pół roku i tak to wyrzucam. Tak, wiem, że wyrzucanie
@SombreroTaco137: biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności myślę, że użyte przez Twoją mamę stwierdzenie jest w pełni uzasadnione - jesteś dziwny, ale pytanie co z tym teraz zrobisz. Jeśli zjesz te kotlety to będziesz mógł myśleć, że w niedalekiej przyszłości wyjdziesz na ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki
@Rocky_Zuma_Skye: śmiejesz się z op a tobie chyba dalej matka gotuje skoro nie wiesz że raz usmażone rzeczy już nie nadają się do ponownego smażenia bo są obrzydliwe. jedyna opcja to do mikrofali ewentualnie piekarnik
@m0rgi xD wykopek chyba nie ogarnia, że dorośli ludzie w normalnych rodzinach czasami wpadają na obiad do rodziców, a sytuacja miała miejsce podczas jednego z takich obiadów. Więc, jak syn je obiad u matki nie oznacza to, że ona mu dzień w dzień je gotuje xD