Wpis z mikrobloga

@PZt37 serio? Mi się wydaje z tego co widziałem na streamach jak on się do niej odzywa, jak reaguje jak myśli inaczej niż wardega. Aż skręca jak sobie można wyobrazić co ona poza kamerami z nim miała. Dziwię się ze tylko ja odniosłem takie wrażenie.
@Loginconajmniej4znaki: A do kogo masz o to pretensje ziomeczku? Bo laski same się nauczyły, że trzeba gadać o emocjach i się wzajemnie wspierają, a ten syf w którym my jako faceci tkwimy to tylko i wyłącznie nasza wina. Na szczęście to też się zmienia. Jak facet płacze i nie daje rady to przez wiele lat było od kolegów: HEHE ALE #!$%@? WEŹ SIĘ W GARŚĆ TYPIE XDDD i potem no taki
@WhiskeyIHaze: znam przypadki w których kobiety rodziły w wieku 43/44 lat. Dużo par się rozwodzi w okolicach trzydziestki też, więc o ile nie chcesz kawalera to nie jest problem. Poza tym nie każda kobieta chce dziecko, co najwyżej jedno więc o ile nie marzy się o wielodzietnej rodzinie to nie problem. Poza tym kurde, nie róbcie z ludzi towar o dacie ważności. W Niemczech seniorzy po 70tce się umawiają na randki
@ewa-m a ja znam przypadki ludzi co zmartwychwstali. Ale statystyka mówi co innego.
OK, ty możesz chcieć kawalera. Pytanie czy chłop po 30 z w miarę ułożonym życiem będzie chciał kobiety w swoim wieku np. Z dziećmi czy raczej młodsza bez?
Co do reszty to spoko, niech się umawiają Good for them. I Ja nic nie mam do kobiet po 40 czy 30. Ale wielu jednak koniec końców odpala się instynkt macierzyński
@WhiskeyIHaze: facet który ma dzieci i jest po rozwodzie szybciej dogada się z inną dzieciatą, niż panną która nie ma zamiaru się zajmować cudzym dzieckiem ani nie posiada takiego doświadczenia jak matka. Jeśli więc szuka kogoś do związku na lata a nie do zabawy na chwilę, wybierze kobietę z którą na tych płaszczyznach się dogada niż młodą bo ma lepsze cycki. Ale to już kwestia dojrzałości, nie zrozumiesz
To była najlepsza z tych jutuberowych parterek - zero dram, zdrad, zawsze wspierająca Zwyrola, nigdy nie pasożytowała na jego sławie i pieniądzach tylko sama rozkręcała markę, rozstanie z klasą bez wyciągania brudów i screenów.


@PZt37: Nie jest to do końca prawda. Była ze Zwyrolem od młodych lat, ponieważ jest on z bardzo bogatej rodziny i to ją przy nim trzymało - znam mame wardengi