Wpis z mikrobloga

@Jokohama: Ludzie często wrzucają zdjęcia na tematycznych grupkach fejsbukowych. Zobacz sobie to będziesz wiedział jakie warunki panują na szczytach.
  • Odpowiedz
@Jokohama: w ten weekend miałbyć #!$%@? teraz wiesz zachód 18:12 u mnie no to w górach nie wiem czy takie same godziny niedługo zachód słonca orzed 18stą
wracanie 16-20 to już pizgawka a nie tak jak w lato lajcik :D
więcej rzeczy typu polar kurtki, bo ja nawet we wrześniu krótki rękawek i git było wiec juz 20l plecak moze byc mały.

A warunki? sniegu nie było ale jak co
  • Odpowiedz
  • 1
@TheMexicano dziś znajoma jest na czerwonych więc ma mi dać znać. Plan mamy wyruszyć o 6.30 w górę więc zimno będzie napewno. Wyciągam rękawiczki, czapkę i kilka warstw ciuchów żebym miał co ściągnąć.
  • Odpowiedz
@Jokohama: potwierdzam #!$%@? sie sprawdziła teraz iśc na coś powyżej 2k metrów coś trudniejszego nie typu wołowiec tylko srogi wpierdziel typu swinica. Także moża dolinki tatry zachodnie najlepiej.
Generlanie cieszą mnie taterki zachodnie są lekko wymagające ale na niektóre szczyty można wejść wtedy gdy są #!$%@? w tatrach wysokich :D
  • Odpowiedz
  • 1
@TheMexicano na Szpiglasie była super pogoda akurat. Mało wiatru, lekkie słońce. Na 5tce w pewnym momencie schodziły chmury jakby na deszcz, ale szybko się zwinęły.
  • Odpowiedz
@Jokohama: Tylko no właśnie jesteś z drugiej strony Polski widzisz kijową pogode nie jedziesz.
A tu nagle jakbyś pojechał np. na 3-4dni zobaczyłbyś lokalnie że wcale nie jest tak źle.
Znam zioma co ostatnio mówił, że on chyba miał więcej wycofów niż wejść.
On idzie szlakiem widzi, że bedzie niebezpiecznie i zawraca ale próbuje bo z KRK do Zako jest rzut beretem i straci najwyżej 30 lub mniej razy 2
  • Odpowiedz
  • 1
@TheMexicano no ja mam 2h do Zakopanego także też mam blisko. I raczej wybieramy dni w które nie zapowiadają armagedonu. Raz przy wyjściu na Giewont było upalnie żeby zaraz pod Kopa Kondracką padał deszcz i temp spadła bardzo dużo. Przemoczeni doszliśmy na Kasprowy.
  • Odpowiedz