Wpis z mikrobloga

@karix98: kto by się spodziewał, że osoba, która za hajs sprzedaje nagie foty i jest ogólnie k--------m, ma coś nie tak z głową i myślenie nie jest na najwyższym poziomie xD
  • Odpowiedz
No nie wytrzymie, typiara cipe pokazuje i ma pretensje że ktoś jej pisze seksualne komentarze XDDDDDDD, jeszcze to nazywanie wstawiania zdjęć twórczością, ona nie tylko ma autyzm, ona ma przecpany mózg


@karix98: Prawda jest taka, że te dziewczyny są bardzo bezczelne po prostu. Ja widziałem te zdjęcia ponieważ ktoś takowe nawet na wykop wrzucał i to jest niesamowite, że osoba która to wrzuca zdjęcia niezwykle mocno nacechowane erotycznie w przestrzeń
  • Odpowiedz
@karix98 oczywiście "victim blaming" - wiadomo, że normalnych ludzi nie interesuje reakcja typu s--s za n-------i, on przecież nie wykorzystywał osób stabilnych psychicznie, tylko szukał sobie narkomanek albo dziewczyn z problemami, żeby je zasypać ćpaniem i uzależnić od siebie (tyle wynika z części filmu, który Obejrzałem, nie dało się go przyspieszyć ani przewijać, więc w końcu przerwałem xd).
Nie ma to jednak znaczenia w obliczu tego, że wykorzystanie posady czy rozpoznawlansoci
  • Odpowiedz