Wpis z mikrobloga

@Filippa: #!$%@? na wykopie, a spotkanie w rl byś mu ciągnęła na 1 spotkaniu. Zawsze tak #!$%@?, że wam te chady się nie podobają, a prawda taka że do nich wzdychacie.
Nikt nie pytał tak wgl. o twój gust XD
,,Chodź tu dzifko, napluję ci na ryj i spuszczę ci #!$%@?, będziesz łykać spermę i mefedron''.
,,No dobra''.
Przewijamy do przodu o 5 lat.
,,Jestem ofiarą, ten przemocowiec mnie oszukał i wykorzystał, zostałam upokorzona, stłamszona psychicznie, nie mam mózgu, nie mogę zrobić nic (oprocz skrinów i nagrań), sterowana jestem wciąż, żałujcie mnie''.
Jasne.
@Nemesiss
Dosłownie sam zacząłeś ad personam sugerując, co bym pewnie nie zrobiła chadowi, sam masz iq ameby i jeszcze w to brniesz i jeszcze dostałeś jak głupi w ryj bateryjką i sie cieszysz
@SmutnoMi: a, to jak nie odejdzie, to wszystko spoko, tak?
Ludzie, czy wy nawet minuty w życiu nie poświęciliście aby dowiedzieć się czegokolwiek o ludzkiej psychice? O tym, jak działa relacja z przemocowcem?

Dlaczego mnie jeszcze dziwi głupota i #!$%@? inceli na tym portalu...
@Filippa Ależ proszę bardzo, przemoc jest zła. #!$%@? się za koks jest z kolei godne pochwały.

Jedyne co mu można zarzucić, to to że jest kimś innym niż to, na kogo się kreował. Co za szok, osoba znana z mediów nie jest taka sama prywatnie. Trzeba być amebą, żeby to kogoś dziwiło. Cała reszta odbywała się za obupólną zgodą
@nowywinternetach: hmm no nie wiem czy jedyną przyczyną jest brak akceptacji w dzieciństwie, ogólnie trudno jest jednoznacznie stwierdzić co dokładnie spowodowało narcystyczne zaburzenie osobowości. Sam podobno mam (taka diagnoza), ale nie zachowuję się jak Gonciarz i nikogo nie udaję.