Wpis z mikrobloga

@Filippa echh ale piszcie o kontekscie tych wiadomości bo te dostawała laska która go 3 razy na oczy widziała a wykopki oczywiście wszystkie już do wora ćpunek ładują
  • Odpowiedz
@Filippa: a co do tych screenów, no jeśli dobrze interpretuje, to były to te "narkopancza" czyli naćpany Gonciarz wypisywał takie rzeczy. Dlatego zawsze byłem przeciwnikiem ćpania, choć uważam iż powinno być legalne. Dziwi mnie jednak, że po wytrzeźwieniu tego nie usuwał, zobaczyłbym szerszy kontekst bo to same fragmenty kilku rozmów, ale dobrze o nim nie świadczą jeśli to nie był jakiś roleplay bdsm, a z tego co pisze ta laska
  • Odpowiedz
@Filippa: no tak chciałem się tylko odnieść do tego, że piszesz, że on jest jakimś przemocowcem czy patusem. On nawet tym nie jest, tylko próbował takiego udawać i jak widać czasem działało. Jest po prostu gościem robiącym ładne filmiki, poza tym jest nikim, bo nie wie kim chce być.
  • Odpowiedz
@Filippa Pytanie dlaczego nie zgłosiła tego wcześniej? Zakładam, że tej w tej branży jest mnóstwo gówna, ale nikt o tym nie mówi, aby przypadkiem nie odebrać sobie potencjalnych korzyści.

Jak Gonciarz był na topie to siedziały cicho, a jak leci na dno to nagle przerwały zmowę milczenia. Strasznie #!$%@? jest taki koniunkturalizm.
  • Odpowiedz
Bronienie tego przemocowca jest obleśne xD

Wyszly nowe skriny.

"ucpam cie tak żebyś nie wiedziała co się dzieje" xDD


@Filippa: ostatnio widziałem takie scriny gdzie papież Polak, obrażał admirała gwiezdnej floty
  • Odpowiedz
a jakie to ma znaczenie, odejście od przemocowcow jest trudne


@Filippa: trudna to jest fizyka kwantowa

Osobiście jeśli nie byłoby zgłoszenia natychmiast po zainstnieniu przestępstwa, to po oskarżeniu kogoś po x latach karałbyn ofiarę za współudział:p

Jak już robić kurtyzanę z logiki, to na całego.
  • Odpowiedz
@Filippa no ale z tego co widzę, to ona nie pisze żeby przestał, tylko jeszcze go prowokuje. Z drugiej strony, robienie z niego jakiegos chada, to też dobra beka, bo chlop płacił za seks. Warci są siebie, banda totalnych #!$%@?ów.
  • Odpowiedz